فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

صعود بیت کوین به کمک گاو‌ها؛ احتیاط در بازار طلا

صعود بیت کوین به کمک گاو‌ها؛ احتیاط در بازار طلا
اقتصادنیوز : اقتصادنیوز: امروز بهای بیت کوین به ۵۶ هزار دلار رسید و به نظر می رسد سرمایه بازیگران بازار طلا به سمت بیت‌کوین تغییر مسیر داده است.

به گزارش اقتصادنیوز امروز بیت‌کوین در یک ساعت با رشد ۲ هزار دلاری، از سقف قیمتی چهارماهه خود که در روز چهارشنبه به آن رسیده بود بالاتر رفت و سطح ۵۶ هزار دلاری را شکست. به نظر می‌رسد در حال حاضر گاوهای این بازار به سوی بیت کوین هجوم آورده اند. این اتفاق موجب ایجاد روند صعودی دربازار شده است.

coindesk-BTC-chart-2021-10-08

بیت کوین > طلا

جی پی مورگان نیز تاکید کرد، معامله‌گران بازار طلا از ابتدای سال جاری بیش از 10 میلیارد دلار ضرر کرده اند. در همین دوره بازیگران بازار بیت کوینبیش از 20 میلیارد دلار سود داشته‌اند/

این تحلیل‌گران بر این باورندکه بیت کوین می‌تواند جایگزین طلا در مواجهه با تورم باشد. 

 JPMorgan  همچنین اعلام کرد در هفته های اخیر روند خروج سرمایه از طلا  و ورود بخش عمده آن به بازار بیت کوین در جریان بوده است. در ماه مه(خرداد) ، این روند برعکس بوده است.

بیت کوین

احتیاط در بازار طلا

با توجه به روند بازار طلا تحلیل‌گران به صورت محتاطانه به پیش‌بینی بازارها در هفته آینده پرداخته‌اند.در زمان نگارش این خبر ، هر اونس طلا پس از از دست دادن ارزش در ابتداری روز حدود ۳ دلار افزایش قیمت داشت و در حدود ۱۷۵۸ دلار در هر اونس معامله شد. علی رغم پیشرفت اندک روز جمعه ، دلار همچنان در پایین ترین سطح یک سال خود باقی ماند که به طور معمول معکوس قیمت طلا است.