3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

صعود بیت کوین و بی تفاوتی بازار به ارزهای کاغذی

با صعود بیت کوین در دو هفته گذشته ظاهرا اقبال سرمایه گذاران برای تبادل بیشتر با این ارز بیشتر شده است. این در حالی است که بورس های جهان با نوسانات زیادی همراه بوده‌اند.

به گزارش ایلنا به نقل از سی‌ان‌ان، به نظر می‌رسد که ارزش بیت کوین با شیب زیادی رو به افزایش است و برهه‌ای که این ارز مجازی دوران سرد خود را تجربه می‌کرد، گذشته است. اخیرا شاهد افزایش ۱۵ درصدی شاخص بیت کوین در بازارهای جهانی هستیم.

«بیلی لیپشولتز» در این‌باره گفت: «حضور یک پنی در بازار بیت کوین می‌تواند به این بازار اعتماد تزریق کند.»

در ادامه تحلیل وی آمده است: «افزایش ارزش بیت کوین و بدون وجود ضریب سختی به شرکت‌های پشتیبان این امکان را داده است تا نقدینگی بیشتری به بازار تزریق کنند تا شاهد ریسک کمتری برای خریداران جدید باشند.»

1

 

بورس «ام جی تی» شاهد جراحی کوچک در شاخص‌ها است. در ابتدای رشد بیت کوین سرمایه این ارز ۳۰۰ میلیون دلار بود که پس از درنگ های بازار در زمستان، اقبال بیشتری به این ارز نشان داده شد.

لیپشولتز در ادامه گفت: «ام جی تی اولین شرکتی است که از اقبال عمومی به این ارز استفاده کرد و انتظار می‌رود که بقیه نیز از آن دنباله‌روی کنند.»

وی افزود: «فعلا هنوز مشخص نیست که در آینده سایر شرکت‌ها تا چه اندازه به بیت کوین و ارزهای مجازی روی خوش نشان می‌دهند. می‌دانیم که وال استریت با کاهش سه درصدی اوضاع خوبی ندارد و همینطور “اس اند پی” و “داو جونز” نیز روز های خوبی را طی نکرده‌اند. این در حالی است که بیت کوین در دو هفته گذشته بیش از ۶۰ درصد افزایش اعتبار داشته است و همین ممکن است بقیه سرمایه‌گذاران را به مشارکت در خرید این ارز وسوسه کند.

2

 

بقیه ارزهای مجازی به اندازه بیت کوین موفق نبوده‌اند. ریوت بلاک چین با ۱۷ سنت کاهش مواجه بود و این برای ارزهای مجازی که همگی در حال رشد هستند خبر خوبی نبود.

ای بی که نیز با افزایش چهار درصدی روبه رو بود به نظر می‌رسد اقبال خوبی به ارز های مجازی نشان داده است.

3

 

با صحبت ها و مسائلی که دونالد ترامپ پیرامون اقتصاد جهانی ایجاد کرده است به نظر می‌رسد ارزهای مجازی خویشتن داری بهتری نسبت به نوسانات بازارها از خود نشان داده‌اند.