فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

صعود شدید قیمت طلا از صبح امروز + تحلیل تکنیکال

صعود شدید قیمت طلا از صبح امروز + تحلیل تکنیکال
قیمت طلا که طی روز های ابتدایی هفته شاهد کاهش قابل ملاحظه ای بود، از صبح امروز روند حرکت خود را معکوس کرده و توانست رشد شدیدی را نشان دهد.

صعود شدید قیمت طلا از صبح امروز + تحلیل تکنیکال

هر اونس طلای جهانی در لحظه نگارش این خبر با بیش از 16 دلار رشد در روز، 1781 دلار قیمت دارد و در حال تلاش است تا بار دیگر سطح کلیدی 1800 دلار را به چالش بکشد.

عوامل متعددی در افزایش قیمت طلا از صبح امروز تاثیر گذار بوده است که مهم ترین آن را می توان کاهش ارزش دلار آمریکا در سطح جهانی و همچنین کاهش بازده ده ساله خزانه داری آمریکا دانست.

به علاوه احساس نگرانی موجود در بازار درباره کاهش سرعت بهبود اقتصاد جهانی و افزایش تورم باعث شده است تا قدرت ریسک پذیری سرمایه گذاران کاهش یافته و سرمایه خود را به سمت دارایی های امن تر مانند طلا حرکت دهند.

کارشناسان بر این باورند که روند حرکت طلا همچنان نزولی است اما افزایش قیمت طلا باعث کم رنگ شدن جهت نزولی شده و در صورتی که فلز زرد بتواند بالا تر از 1800 دلار قرار بگیرد بار دیگر بر روی نمودار ها صعودی خواهد شد.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان 55986144

از نظر فنی قیمت طلا در حال آزمایش مقاومت فنی در عدد 1783 دلار است که عبور از آن می تاوند طلا را به مقاومت بعدی خود در 1791 دلار برساند.

در بالای 1791 دلار، مقاومت کلیدی 1795 دلاری وجود دارد که طلا برای رسیدن به 1800 دلار باید ابتدا از آن عبور کند. کلیدی ترین سطح مقاومت طلا نیز 1800 دلار می باشد که عبور از آن طلا را صعودی خواهد کرد.

از طرف دیگر طلا ابتدا در عدد 1778 دلار پشتیبانی شده و در صورت افت شدید تر حمایت 1772 دلاری را پیش روی خود دارد. سقوط شدید تر نیز می تواند دو سطح حمایت 1770 و 1765 دلاری را فعال سازد.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید