فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

صعود شدید قیمت طلا برای سومین روز متوالی

صعود شدید قیمت طلا برای سومین روز متوالی
همراه با صعود شدید قیمت طلا برای سومین روز متوالی، فلز زرد توانست به بالا ترین سطح یک ماه اخیر خود رسیده و انتظارات صعودی را در بازار افزایش دهد.

قیمت طلا در معاملات روز گذشته به محدوده 1786 دلار صعود کرده و امروز نیز بالای 1790 دلار و در نزدیکی 1800 دلار قرار گرفته است که در صورت ادامه یافتن می تواند به معنای احیای روند صعودی در بازار باشد.

مهم ترین عواملی که باعث رشد قیمت طلا طی روز های اخیر شد را می توان ابتدا ثبات در شاخص دلار و بازده ده ساله خزانه داری ایالات متحده و در ادامه افت آنها دانست که از فلز زرد حمایت می کند.

هم اکنون هر اونس طلای جهانی 1798 دلار قیمت دارد و در آستانه ورود به سطح کلیدی 1800 دلاری است. کارشناسان بر این باورند که صعود قیمت طلا به بالای 1800 دلار می تواند معامله گران بیشتری را وارد بازار کرده و باعث صعود بیشتر قیمت طلا شود.

در روز اخیر داده های کلان اقتصادی به نفع طلا بودند. ابتدا داده های مشاغل غیر کشاورزی ایالات متحده که در روز جمعه منتشر شد بسیار پایین تر از پیش بینی ها عمل کرده و افت قابل توجهی را در شغل های ایجاد شده نشان می داد.

از طرف دیگر داده های مربوط به تورم ایالات متحده نیز در روز گذشته منتشر شد و افزایش قابل توجه تورم را نشان می داد. این موضوع نیز باعث افزایش جذابیت طلا به عنوان دارایی امن در میان سرمایه گذاران شد.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان 49447302

از نظر فنی حرکت پایدار قیمت طلا در بالاتر از 1799 دلار می تواند قیمت طلا را به مقاومت 1806 دلاری برساند که عبور از آن باعث صعودی شدن چشم انداز فنی قیمت طلا خواهد شد. مقاومت های بعدی طلا نیز در نقاط 1818 و 1832 دلار قرار دارند.

از طرف دیگر حرکت کاهشی در قیمت طلا ابتدا در عدد 1775 دلار پشتیبانی خواهد شد. افت شدید تر می تواند قیمت طلا را به عدد 1763 دلار رسانده و سقوط بیشتر نیز حمایت 1750 دلاری را فعال خواهد کرد.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید