فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

صعود شدید قیمت طلا تنها در چند ساعت

صعود شدید قیمت طلا تنها در چند ساعت
قیمت طلا در هفته گذشته پس از چند هفته حرکت نزولی توانست رشد قابل توجهی را از خود نشان داده و به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند.

قیمت طلا طی هفته گذشته نوسان بسیار زیادی را از خود نشان داد اما توانست در روز های پایانی هفته رشد قابل توجهی را از خود نشان داده و بار دیگر به نزدیکی 1780 دلار برسد.

عاملی که باعث شد تا در روز جمعه قیمت طلا تنها در چند ساعت یک حرکت صعودی شدید نشان دهد را می توان انتشار داده های مربوط به مشاغل غیر کشاورزی ایالات متحده دانست که پایین تر از حد انتظار بازار بود.

داده های مربوط به مشاغل ایالات متحده با وجود رشدی که داشت از انتظار کارشناسان پایین تر بود و از این رو پیش بینی می شود که فدرال رزرو پیش از اینکه بخواهد نرخ بهره را افزایش دهد به داده های مشاغل این ماه و ماه گذشته که هر دو پایین تر از سطح انتظارات بودند توجه خواهد کرد.

هم اکنون هر اونس طلای جهانی 1780 دلار قیمت دارد که رشد 25 دلاری در روز را نشان می دهد. نقره نیز با 0.54 دلار افزایش به عدد 23.12 دلار رسید. در کنار طلا و دیگر فلزات گرانبها روز گذشته بازار سهام جهانی نیز توانست رشد خوبی را تجربه کرده و روند صعودی خود را ادامه دهد.

در دیگر بازار ها، قیمت نفت خام نایمکس همچنان در حال رشد بوده و به 79 دلار به ازای هر بشکه رسیده است. بازده خزانه داری ایالات متحده نیز افزایش قابل توجهی داشته در عدد 1.586 قرار دارد که بالا ترین سطح آن از ماه ژوئن است.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان 79183368

از نظر فنی طلا همچنان در یک روند نزولی قرار دارد چرا که پایین تر از 1800 دلار در حال معامله است اما با این وجود روند نزولی در نمودار ها در حال کمرنگ شدن بوده و ادامه رشد قیمت می تواند طلا را بار دیگر صعودی کند.

نقطه مقاومت های پیش روی طلا 1788 دلار و 1800 دلار است که عبور از آن روند حرکت طلا را صعودی خواهد کرد. از طرف دیگر طلا در نقاط 1753 دلار، 1745 دلار و در نهایت 1721 دلار پشتیبانی می شود که پایین ترین قیمت آن در هفته گذشته به شمار می رود.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید