3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ضربه جدید ایلان ماسک بر پیکر رمزارز مشهور / قیمت سایر ارزهای دیجیتال چقدر افت کرد؟

اقتصاد آنلاین – مهسا نجاتی؛ به گزارش وال استریت ژورنال، قیمت رمزارزها به دلیل نگرانی از عدم تغییر نظر ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، در خصوص تعلیق بیت‌کوین به عنوان نوعی وجه پرداختی برای خودروی تسلا، کاهش یافت.

بیت‌کوین، دوج‌کوین و سایر رمزارزها روز جمعه دچار لغزش شدند و به دنبال یک توییت رمزآلود دیگر از سوی ایلان ماسک، ضرر بیشتری را تجربه کردند.

بیت‌کوین در شب گذشته، حدود 5درصد افت قیمت را تجربه کرد. این سقوط چند دقیقه پس از توییت ایلان ماسک با هشتگ بیت‌کوین به همراه یک ایموجی قلب شکسته اتفاق افتاد. قیمت این رمزارز در آن لحظه به 36هزار و 417دلار کاهش یافت که فاصله زیادی از رکورد بالاترین قیمت آن یعنی 64هزار و 802دلار در اواسط آوریل دارد.

قیمت سایر رمزارزها نیز کاهش یافت: اتریوم شاهد افت حدود 5درصدی بود و به 2هزار و 637دلار رسید. دوج‌کوین، یکی دیگر از رمزارزهای مورد علاقه ماسک نیز با سقوط 9درصدی، به قیمت حدود 36سنت مورد معامله قرار گرفت.

ایلان ماسک، دو ساعت پس از اولین توییت خود، در توییت دیگری تصویری را منتشر کرد که در آن نوشته بود “دلم برایت تنگ می‌شود”. این دو پست هزاران نظر را به دنبال داشت. همچنین برخی از کاربران وی را بلاک کردند، اما تاثیر چندانی بر بیش از 55میلیون فالور او نداشت.

لازم به ذکر است که قیمت بیت‌کوین از تاریخ 12می، زمانی که ایلان ماسک در توییت خود نوشت که پذیرش این رمزارز را به عنوان وجه پرداختی برای خرید خودروهای تسلا متوقف می‌کند، بیش از 30درصد سقوط را تجربه کرده است. در اوایل سال جاری نیز تسلا اعلام کرد که بخشی از دارایی‌های بیت‌کوین خود را فروخته است.

از طرفی، بازار دوج‌کوین، که به عنوان شوخی راه‌اندازی شد، همچنین نسبت به نظرات ایلان ماسک حساس بوده است. قیمت آن در اوایل هفته با ورود به لیست پلتفرم کوین‌بیس افزایش یافت. کمتر از یک ماه گذشته، در حالی که ماسک این رمزارز را “فریب” خواند، دوج‌کوین دچار لغزش شد.

توییت‌های اخیر ماسک این نگرانی را ایجاد کرده که ممکن است وی به همین راحتی موضع خود را نسبت به بیت‌کوین تغییر ندهد. سایرین نیز از این وضعیت سردرگم شده‌اند.

نعیم اسلم، تحلیلگر ارشد در کارگزاری AvaTrade اذعان داشت: “این یک رابطه عشق و نفرت است. مشخص نیست که آیا او می‌خواهد بیت‌کوین را کنار بگذارد یا خیر: توییت‌های او بسیار رمزآلود بوده و باعث بلاتکلیفی مردم شده است.”

برخی از معامله‌گران بر این باورند که افت قیمت‌ها در روز جمعه فرصت بسیار مناسبی را برای خرید فراهم کرده است.