3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

طالبان: حکومت افغانستان را به رسمیت نمی‌ شناسیم

با آغاز سومین روز از مذاکرات نمایندگان آمریکا و طالبان در دوحه قطر، سخنگوی این گروه گفت: حکومت افغانستان را به رسمیت نمی‌ شناسیم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بی‌بی‌سی، با آغاز سومین روز از مذاکرات نمایندگان آمریکا و طالبان در دوحه قطر، سهیل شاهین یکی از سخنگویان طالبان اعلام کرد که این گروه حکومت افغانستان را به رسمیت نمی‌ شناسد و در آینده با مردم افغانستان درباره صلح گفتگو خواهد کرد.

این در حالیست که طالبان تاکنون از نشست مستقیم با نمایندگان دولت افغانستان سرباز زده و امروز چهارشنبه نیز سهیل شاهین سخنگوی دفتر طالبان در قطر گفت: ما انکار نکردیم که دولت افغانستان بخشی از جنگ است. ما این دولت را به رسمیت نمی‌ شناسیم. اگر گفتگو بر سر موضوعات خارجی نتیجه داد، با مردم افغانستان درباره صلح گفتگو خواهیم کرد.

سخنگوی دفتر طالبان در قطر گفت: سومین روز مذاکراتِ این دُور نیز بر سر خروج نیروهای آمریکا از افغانستان است و اینکه خاک افغانستان دیگر علیه هیج کشور دیگر استفاده نشود.

وی در ادامه افزود: فعلا در حال گفتگو بر سر موضوعات خارجی هستیم. به همین دلیل با آمریکایی‌ ها درباره خروج نیروهای آنها مذاکره داریم و در این مذاکرات نگرانی‌ های مشروع آنها را هم مد نظر قرار داده‌ ایم. تا اینجا بر سر تشکیل گروه‌های کاری توافق کردیم که این گروه‌ ها در حال بحث و گفتگو هستند. هدف ۲ طرف تنظیم یک پیش نویس در باره این موضوعات است.