3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

طلا به رشد هفتگی نرسید

قیمت طلا در معاملات روز جمعه بازار جهانی تحت تاثیر نگرانی‌ها نسبت به افزایش آمار ابتلا به کووید ۱۹ افزایش یافت اما در مسیر دومین کاهش هفتگی متوالی قرار دارد.

به گزارش ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل فوری با ۰.۲ درصد افزایش، به ۱۷۵۶ دلار و ۶۱ سنت رسید. بهای معاملات این بازار از ابتدای هفته جاری تاکنون ۰.۴ درصد کاهش نشان می دهد که عمدتا به دلیل ریزش سنگین قیمتها در معاملات روز دوشنبه تحت تاثیر آمار اشتغال ماهانه بهتر از حد مطلوب آمریکا بود.

در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۵ درصد افزایش، به ۱۷۵۹ دلار و ۷۰ سنت رسید. بهای معاملات این بازار شب گذشته با ۰.۱ درصد کاهش، در ۱۷۵۱ دلار و ۸۰ سنت بسته شده بود.

مایکل لانگفورد – مدیر شرکت مشاوره ایرگاید – درباره وضعیت بازار گفت: ادامه اختلالات مربوط به کووید ۱۹ به معنای آن است که بانک‌های مرکزی سراسر جهان به اجرای تدابیر محرک مالی ادامه می دهد که تورم زا بوده و قیمت‌های طلا را در بلندمدت بالاتر می برد. در کوتاه مدت انتظار می رود طلا در بازه معاملاتی ۱۷۵۰ تا ۱۸۰۰ دلار بماند.

بازارهای آسیایی روز جمعه تحت تاثیر پیامدهای شیوع کرونای دلتا در کشورهای متعدد منطقه نزولی بودند. در این بین دلار پس از آماری که نشان داد قیمت تولیدکننده آمریکا بزرگترین افزایش را در بیش از یک دهه گذشته داشته است، نزدیک به بالاترین حد خود در چهار ماه گذشته ایستاد.

طلا پناه امن دارایی در برابر تورم ناشی از تدابیر محرک مالی دیده می شود و افزایش نرخ‌های بهره ممکن است به جذابیت سرمایه گذاری در این فلز ارزشمند ضربه بزند.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت فیچ سولوشنز در یادداشتی پیش بینی کرد فشارهای تورمی موقتی خواهد بود و قیمت طلا در شش تا ۱۲ ماه آینده به دلیل انتظارات برای رشد بازده واقعی اوراق قرضه تحت تاثیر رشد اقتصادی و کاهش تورم، پایینتر خواهد رفت.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۷ درصد افزایش، به ۲۳ دلار و ۳۲ سنت رسید اما حدود چهار درصد کاهش هفتگی نشان می دهد. بهای هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۰.۱ درصد افزایش، به ۱۰۱۹ دلار و ۶۴ سنت رسید و در مسیر ثبت بهترین عملکرد هفتگی از ژوئن قرار دارد. بهای هر اونس پالادیم برای تحویل فوری ثابت بود و در ۲۶۲۴ دلار و ۸۱ سنت ایستاد.

انتهای پیام