مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

طلا به زیر 1 میلیون تومان رسید / سکه وارد کانال ۹ میلیون تومان می شود؟

قیمت طلا در هفته جاری کاهش یافت و ریزش قیمت ها همچنان ادامه دارد به طوری که در آخرین ساعات روز گذشته بالاخره به زیر یک میلیون تومان رسید.

به گزارش سایت طلا، از روز چهارشنبه که رئیس جمهور از دلار ۱۵ هزار تومانی سخن گفت، قیمت هر گرم طلا از یک میلیون و ۱۰۶ هزار تومان به ۹۹۹ هزار  تومان رسید. قیمت هر سکه تمام طرح جدید نیز از ۱۱ میلیون و ۲۰۹ هزار تومان به ۱۰ میلیون و ۲۶۹ هزار تومان رسید.

افت ۹٫۵ درصدی قیمت طلا و ۸٫۵ درصدی قیمت سکه درحالیست که قیمت دلار نیز در این سه روز ۸٫۵ درصد کاهش یافته است.

قیمت هر سکه تمام بهار هم به ۱۰ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان رسید و برخی می‌گویند ممکن است وارد کانال ۹ میلیون تومانی هم بشود.

با توجه به افت اخیر، قیمت هر گرم طلا در اوج قیمتی خود به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده بود و قیمت هر سکه تمام بهار آزادی هم تا ۱۶ میلیون تومان پیش رفت.

برخی معتقدند روند نزولی قیمت طلا در آینده هم ادامه دارد و بهتر است مردم تا دیر نشده از ضرر بیشتر جلوگیری کنند. عده دیگری اما معتقدند قیمت‌ها موقتی در حال کاهش است و مجددا افزایش می‌یابد.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان d8b7d984d8a7 d8a8d987 d8b2db8cd8b1 1 d985db8cd984db8cd988d986 d8aad988d985d8a7d986 d8b1d8b3db8cd8af d8b3daa9d987 d988d8a7d8b1d8af daa9 6149a8ddc2e63

عده دیگری هم می‌گویند نوسانات کل بازارها دست دولت است و دولت می‌خواهد بودجه خود تا پایان سال را تامین کند، پس قیمت‌ها حتما دوباره بالا می‌رود.

حباب سکه امامی هم اکنون برابر با ۵۷۱هزار تومان، حباب سکه بهار آزادی معادل ۳۹۸هزار تومان، حباب نیم سکه برابر با ۶۹۹هزار تومان و حباب ربع سکه برابر یک میلیون و ۱۲۲ هزار تومان و حباب سکه گرمی نیز معادل ۹۰۳ هزار تومان است.