فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

طلا تا آخر ماه ارزان می‌‎شود یا گران؟ / حباب سکه به ۳۸۰هزار تومان رسید

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره وضعیت امروز بازار طلا توضیح داد: در معاملات امروز با رشد حدود ۱۴دلاری اونس جهانی و روند صعودی دلار، قیمت طلا و سکه هم نسبت به دیروز افزایش یافت که البته نبود تقاضا برای سکه باعث شد بهای آن همپای دلار بالا نرود.

این فعال بازار طلا اظهار کرد: این روزها نوسانات بالای قیمت سکه مانع ورود سرمایه‌گذاران به این بازار و تشدید رکود آن شده و همین موضوع هم حباب سکه را به ۳۸۰هزار تومان کاهش داده است.

به گفته کشتی‌آرای، بر همین اساس امروز قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار در مقایسه با دیروز ۶۰هزار تومان، طلای ۱۸عیار حدود ۱۳هزار، سکه طرح جدید ۸۰هزار و سکه طرح قدیم ۵۰هزار تومان گران شده است.

نایب رییس دوم اتحادیه طلا با پیش‌بینی قیمت‌ها تا پایان ماه بیان کرد: اگر روند افزایشی دلار در روز‌های پایانی مهر ماه هم ادامه داشته باشد، شاهد رشد مجدد قیمت طلا و سکه البته با شیب ملایم خواهیم بود.

قیمت طلا و سکه امروز ۲۷مهر ماه ۱۴۰۰

کشتی‌آرای در پایان با اشاره به قیمت‌ها گفت: در جریان معاملات امروز بازار طلای تهران، قیمت هر قطعه سکه امامی به ۱۱میلیون و ۶۶۰هزار و بهای سکه طرح قدیم به ۱۱میلیون و ۲۵۰هزار تومان افزایش یافته است.

وی افزود: همچنین نیم سکه با قیمت پنج میلیون و ۹۵۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۵۰۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۲۰۰هزار تومان فروخته می‌شود؛ امروز بهای هر مثقال طلای ۱۷عیار هم به چهار میلیون و ۹۸۰هزار و قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار به یک میلیون و ۱۴۹هزار تومان رسید.