3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

طلا وارد مدار ریزشی شد

قیمت طلا در بازارهای جهانی در ۲۴ ساعت گذشته ریزش ۵ دلاری را رقم زد و این اتفاق در حالی افتاد که پیش بینی تحلیلگران حاکی از افزایش قیمت طلا در هفته های پیش رو است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، طلا در ۲۴ ساعت گذشته ریزش قیمت بیش از ۵ دلاری را رقم زده است و هر اونس از آن به قیمت هزار و ۸۰۸ دلار و ۲۳  سنت رسیده است؛ گفتنی است که بررسی روند قیمت طلا در یک ماه اخیر حاکی از افزایش قیمت ۱.۲۳ درصدی و یا ۲۲ دلار و ۳۶ سنتی آن است اما در ۶ ماه اخیر قیمت طلا در بازار های جهانی روند نزولی را در پیش داشته است و هر اونس از آن در بازارهای جهانی ۲۰ دلار و ۴۸ سنت و یا به عبارتی ۱.۱۲ درصد ارزان شده است و بررسی روند یک ساله قیمت طلا در بازارهای جهانی حاکی از کاهش قیمت ۱۵۹ دلار و ۱۴ سنتی آن در این مدت است.

نمودار زیر روند قیمت طلا در بازارهای جهانی در یک هفته اخیر را نشان می دهد:

طلا وارد مدار ریزشی شد

چشم انداز قیمت طلا در بازارهای جهانی

شاخص دلار آمریکا نیز این روزها در وضعیت مناسبی به سر نمی برد و با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا دلتا پیش بینی ها حاکی از آن است که بانک مرکزی آمریکا از حمایت مالی خود در ماه های آینده دست بر ندارد؛ ریزش های اخیر شاخص دلار آمریکا موجب شد تا طلا در مقایسه با ماه گذشته عملکرد مثبتی را به ثبت برساند.

در حال حاضر نگرانی مبنی بر تشدید بحران اقتصادی در آمریکا در نتیجه اوج گرفتن دوباره ویروس کرونا دلتا در این کشور منجر به از دست رفتن دوباره اعتماد سرمایه گذاران آمریکایی شده است و بی اعتمادی که فشارهای اولیه را به طلا وارد می کند و قیمت این فلز زرد را به عنوان پناهگاه امنی بالا می برد.

۳۲ تن از کارشناسان بازارهای مالی بر این باورند که رشد قیمت طلا به سال گذشته نخواهد رسید اما کماکان احتمال اینکه قیمت طلا تا پایان سال جاری میلادی در محدوده ۲ هزار دلاری قرار بگیرد بالا است.

۲۲۳۲۲۷