3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

عبور بیت کوین از مرز 9000 دلار؛ آیا سد 10 هزار دلاری شکسته می شود؟

آخر هفته ها معمولا روز شانس بیت کوین نیست اما امروز و با عبور از مرز قیمتی ۹۰۰۰ دلار رکورد جدیدی را در سال ۲۰۲۰ ثبت کرد.

بیت کوین برخلاف روند سال ۲۰۱۹ طی ده روز گذشته نه تنها از نرخ ۸۰۰۰ بلکه از ۹۰۰۰ دلار هم رد شد، هرچند در ساعت گذشته با افت نسبی به کانال ۸ هزار برگشت. در واقع قیمت این رمزارز در سال ۲۰۲۰ حدود ۲ هزار دلار بیشتر شده که به معنی رشد ۲۸ درصدی است. یکی از تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال که با عنوان fil₿fil₿ در توییتر شناخته می شود، تاکید کرده که این عملکرد حتی از پیش بینی های قبلی هم بهتر بوده است.

قیمت بیت کوین

شبکه ارتباطی راهبردی امکان mokh8764567 شبکه ارتباطی راهبردی امکان mo7654556

تکانه بیت کوین در حال حاضر صعودی است و تداوم سناریوی بازار گاوی یا رو به رشد محتمل است. بر اساس برآوردهای کنونی حرکت به سوی نرخ های بالاتر و حتی عبور از مرز روانی ۱۰ هزار دلار دور از انتظار نیست. تحلیلگر سرشناس دیگری با نام کاربری Big Cheds هم در توییتر اذعان کرده که شرایط مثل زمانی است که قیمت بیت کوین از ۵ هزار به ۱۴ هزار دلار رسید و در نتیجه ممکن شاهد افزایش قیمت این رمزارز تا نرخ بی سابقه ای باشیم.

قیمت بیت کوین

پیش از این تصور می شد هاوینگ (Halving) بعدی با نصف شدن پاداش استخراج بلاک ها جانی تازه به بیت کوین ببخشد اما اگر نرخ قبل از هاوینگ سال آینده به ۱۰ هزار دلار برسد احتمال افزایش آن پس از این رویداد تا ۲۰ هزار دلار هم بعید نیست.

ارزش کلی بازار رمزارز در حال حاضر به ۲۵۰ میلیارد دلار رسیده است. قیمت رمزارزهای دیگر در روزهای گذشته دستخوش تغییر شده و تحلیلگران بر این باورند که بازار گاوی یا رو به رشد بیت کوین باعث صعودی شدن بهای این رمزارزها شده است.