3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

عقبگرد طلا در برابر صعود دلار

قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی تحت تاثیر قوی شدن ارزش دلار کاهش یافت و نزدیک به پایین ترین رکورد یک هفته اخیر ایستاد.

به گزارش ایسنا، بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری با ۰.۲ درصد کاهش، به ۱۷۷۵ دلار و ۴۹ سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز دوشنبه به ۱۷۷۰ دلار و ۳۶ سنت نزول کرده بود.

در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۳ درصد کاهش، به ۱۷۷۵ دلار و ۷۰ سنت رسید. بهای معاملات این بازار شب گذشته با دو دلار و ۹۰ سنت معادل ۰.۲ درصد افزایش، در ۱۷۸۰ دلار و ۷۰ سنت بسته شده بود.

ادوارد مایر، تحلیلگر شرکت ED&F من کپیتال مارکتس اظهار کرد: معاملات بی حال در بازار طلا مشاهده می شود زیرا بعضی از مشارکت کنندگان بازار همچنان نسبت به دورنمای سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا سردرگم هستند. با این حال دلار دوباره ضعیف خواهد شد زیرا چشم انداز روشنی درباره افزایش نرخهای بهره در مدت ۱۸ ماه تا دو سال آینده وجود دارد.

شمار متعددی از مقامات بانک مرکزی آمریکا با وجود پیش بینی آمار ضعیفتر از حد انتظار تورم در هفته جاری موافق افزایش زودتر از موعد نرخهای بهره شده اند. توماس بارکین، رییس بانک فدرال رزرو ریچموند گفت: بانک مرکزی آمریکا پیشرفت قابل توجهی به سمت هدف تورم به منظور آغاز تعدیل برنامه خرید دارایی داشته است.

بر اساس گزارش رویترز، دلار در برابر رقیبانش در بالاترین حد دو ماه اخیر معامله شد و طلا را برای خریداران غیرآمریکایی گرانتر کرد.

طلا پناهگاه امن دارایی در برابر تورم دیده می شود اما افزایش نرخهای بهره هزینه نگهداری طلا را افزایش داده و به جذابیت سرمایه گذاری در این فلز ارزشمند لطمه می زند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۴ درصد کاهش، به ۲۵ دلار و ۹۹ سنت رسید. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰.۲ درصد کاهش، ۲۶۸۰ دلار و ۶۲ سنت معامله شد. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۰.۱ درصد کاهش، به ۱۰۸۸ دلار و ۹۳ سنت رسید.

انتهای پیام