مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

عقب نشینی بیت کوین از کانال 36 هزار دلاری

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی، بازار نسبتا آرامی را تجربه کردیم، اما بیت کوین کانال 36 هزار دلاری را از دست داد.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از کوین مارکت کپ، در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین 0.6 درصد کاهش یافت و به زیر 36 هزار واحد رسید. هم اکنون هر واحد بیت کوین 35 هزار و 962 دلار در حال معامله است که نسبت به 7 روز پیش تقریبا 0.2 درصد پایین‌تر است. 

بر همین اساس، ارزش کل بازار بیت کوین در جهان به 677 میلیارد دلار کاهش یافته، و در 24 ساعت گذشته هم حجم خرید و فروش بیت کوین در بازار جهانی بسیار کاهش یافته است.

به طور کلی از دیروز تا الان 816 هزار بیت کوین در بازار جهانی جابجا شده که ارزش این معاملات 29.5 میلیارد دلار بوده که از این منظر یکی از کمترین حجم‌ها را از ابتدای سال جاری تاکنون به ثبت رسانده است. 

تعداد بیت کوین‌های موجود در بازار جهانی هم 18 میلیون و 728 هزار و 856 واحد برآورد می‌شود. برخلاف بیت کوین،‌ اتریوم امروز رشد مثبت 1.2 درصدی داشت و به قیمت 2748 دلار رسید. 

باینانس کوین 0.5 درصد منفی شد و هم اکنون 393 دلار در حال دست به دست شدن است. کاردانو هم 0.2 درصد بالا رفت و 1.7 دلار قیمت‌گذاری شد. دوج کوین هم نسبت به دیروز تغییر چندانی نشده و 37 سنت در هر واحد خرید و فروش می‌شود. ریپل نیز با 0.7 درصد رشد 94 سنت قیمت‌گذاری شده است.

در 24 ساعت گذشته 81 میلیارد دلار در بازار جهانی ارزهای مجازی پول جابجا شده که حداقل در دو سه ماه گذشته کمترین حجم محسوب می‌شود. 

ارزش کل بازار ارزهای مجازی جهان هم امروز به 1655 میلیارد دلار رسید و تعداد کل ارزهای مجازی در حال معامله هم 10 هزار و 297 نوع است. 

انتهای پیام/ب