3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

فاینال فانتزی ‍۱ تا ۶ به صورت پیکسل آرت بازسازی می‌شوند

در جریان مراسمی که اسکوئر انیکس برای E3 امسال در نظر گرفته بود، این شرکت ژاپنی اعلام کرد که قصد دارد نسخه‌ی بازسازی‌ شده‌ی پیکسلی ۶ قسمت اول مجموعه بازی فاینال فانتزی را برای استیم و گوشی‌های همراه منتشر کند. هرچند، تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی آن مشخص نشده است و صرفاً بیان شده که به‌زودی این ۶ بازی در قالب پیکسلی منتشر خواهند شد.

اگرچه قسمت‌های قدیمی و کلاسیک مجموعه بازی معروف فاینال فانتزی برای سالیان زیادی است که از طریق استیم و گوشی‌های همراه در دسترس مخاطبان قرار گرفته است. با این وجود، بسیاری از بازیکنان و طرفداران از حالت گرافیکی و رابط‌ کاربری این نسخه‌های جدید رضایت نداشته‌اند و خواهان همان شمایلی بوده‌اند که در نسخه‌های پیکسلی کلاسیک وجود داشت. تا حد زیادی هم می‌توان به این دسته از طرفداران حق داد چراکه نسخه‌های موجود در مقایسه با نسخه‌ی کلاسیک واقعاً پسرفت به حساب می‌آیند.در واقع، بیراه نیست اگر بگوییم که این یکی از جذاب‌ترین معرفی‌های نمایش اسکوئر انیکس در E3امسال بود. افرادی که همان ظاهر کلاسیک ۶ قسمت اول فاینال فانتزی را ترجیح می‌دهند، طبیعی است که کار سختی برای پیدا کردن سخت‌افزارهایی خواهند داشت که بتواند این آثار را به‌صورت اورجینال و به همان شیوه‌ی قدیمی اجرا کنند (مشخصاً شبیه‌ساز را فاکتور گرفته‌ایم.). اکنون این مجموعه ریمستر شده به‌صورت پیکسلی می‌تواند این امکان را برای طرفداران فراهم کند تا به‌راحتی در کامپیوترها یا گوشی‌های همراه خود به این خواسته دست پیدا کنند و به تجربه‌ی بازی بپردازند.

بازسازی فاینال فانتزی 1 تا 6

سال‌های بسیاری از عرضه‌ی این آثار سپری‌شده است ولی اکثر بازی‌های این ۶ قسمت ابتدایی همچنان و تا به امروز هم فوق‌العاده و شگفت‌انگیز مانده‌اند. این یعنی اگر تاکنون فرصت تجربه‌ی آن‌ها را نداشته‌اید و به این کار مشتاق هستید، آن‌ها همچنان استوار مانده‌اند و می‌توانند تجربه‌ی لذت‌بخشی را از یک بازی اکشن نقش‌آفرینی نوبتی ارائه دهند. بعضی از بازی‌های اول تا ششم این مجموعه از جمله از بهترین فاینال فانتزی‌هایی هستند که تاکنون منتشر شده است و بسیاری از طرفداران با آن‌ها خاطره‌های فراوانی دارند.

اسکوئر انیکس درباره‌ی این مجموعه که از آن به‌عنوان مجموعه‌ی Final Fantasy Pixel Remaster یاد می‌کند، بیان می‌کند که این نسخه‌ها روح بازی‌های اصلی فاینال فانتزی را کاملاً حفظ و بهترین شیوه‌ی تجربه‌ی آن‌ها را تا به اکنون فراهم کرده است. برای تصدیق ادعای آن‌ها باید صبر کنیم اما با توجه به تریلری که از آن به نمایش درآمد، می‌توان به بازگشت ظاهر زیبا و خاص پیکسلی بازی پی برد و این را حداقل شروعی برای ادعای اسکوئر انیکس خواند.

باید همچنان منتظر باشیم و ببینیم که این نسخه‌ها‌ی بازسازی‌شده‌ی پیکسلی از ۶ قسمت اول این مجموعه در چه تاریخی عرضه خواهند شد. همچنین اسکوئر انیکس صحبتی از عرضه‌ی این نسخه‌ها در پلتفرم‌های دیگر به زبان نیاورده و صرفاً عرضه‌ی آن‌ها را روی پلتفرم‌های استیم، اندروید و آی‌اواس اعلام کرده است.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ