مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

فروش گوشت‌های احتکار شده در همان محل

دادستان تهران می گوید: در تمام مواردی که گوشت احتکار شده کشف شده است، مطابق قانون گوشت در همان مکان به فروش می‌رسد.

فروش گوشت‌های احتکار شده در همان محل

به گزارش پارسینه، عباس جعفری دولت آبادی در برنامه رادیویی درباره اینکه هفته پیش در بازرسی‌ها ۲۰۰ تن گوشت با ارز یارانه‌ای کشف شد، سرنوشت گوشت‌ها پس از بازرسی چه می‌شود افزود: هرگونه، گوشت کشف شده در همان محل به فروش می‌رسد و در تمام مواردی که گوشت احتکار شده کشف گردیده است، چون فاسد شدنی است، مطابق قانون دادستان مکلف است که گوشت در همان مکان به فروش برسد.

وی درباره اینکه عرضه گوشت ارزان متوقف شده است و شهروندان عنوان کرده اند که این همه ارز داده شده و گوشت وارد می‌شود و چگونه ممکن است که در یک نمونه ۱۷ هزار تن گوشت در گمرک دپو شده و به دست مردم نمی‌رسد، گفت:: برخی از مسائل از دستگاه قضایی خارج است. در این مورد این گزارش به دست ما رسیده و در حال بررسی است.

جعفری دولت آبادی افزود: دستگاه‌های دولتی باید حرکت جهادی کنند، معتقدیم وضع کشور به گونه‌ای است که مدیران نباید اجازه دهند که کسی گوشتی وارد و با این وضعیت دپو کند، بنابراین هم دادستانی کل و هم ریاست قوه قضاییه در این بخش ماموریت داده‌اند که این موضوع پیگیری شود و امیدواریم که مشکل حل شود و در این زمینه معتقدیم که بیشترین گره‌ها باید توسط دولت باز شود، چون تامین کالا در اختیار دولت است.

وی گفت:: درباره توقف عرضه گوشت در برخی فروشگاه‌ها از وزیر جهاد کشاورزی سوال شده که توضیح داده شده که به لحاظ برخی مشکلات که در توزیع گوشت پیش آمده می‌خواهیم این‌ها را به دست جامعه هدف برسانیم که اگر این کار انجام شودبلامانع است و از این باب نگرانی نداریم و امیدواریم که گوشت زودتر توزیع و گوشتی که با ارز دولتی تهیه می‌شود در اختیار مردم قرار گیرد.

دادستان تهران درباره بیت کوین نیز افزود: از آنجاییکه قابل ردیابی نیست مشکلات زیادی در کشور رخ خواهد داد، اما هنوز پرونده‌ای برای این بحث تشکیل نشده، بنده به همه توصیه می‌کنم ورود به این بحث حتما با خطراتی برای آن‌ها مواجه خواهد بود و ممکن است سرمایه آن‌ها از بین برود و این وعده‌هایی که می‌دهند فریب‌ها و سراب‌هایی است که ممکن است منجر به پرونده‌هایی نظیر پرونده طلا‌فروشی شادی شود.

وی درباره راه اندازی دادسرای ویژه سرقت در شرق تهران نیز گفت:: دادسرای ویژه سرقت در شرق تهران ایجاد شده به دلیل اینکه دسترسی مردم در مناطق تسریع و رسیدگی تخصصی شود، تلاش کردیم که به دادسرای تخصصی توجه بیشتری داشته باشیم، در تهران دادسرای سرقت ویژه داریم که در جنوب شهر است، در دادسرا‌های دیگر نیز شعبه داریم بخاطر اینکه قضات در پرونده‌های سرقت متمرکز شوند و از صفر تا صد پرونده، رسیدگی، اجرای احکام، دادگاه و زندان تحت پایش قرار بگیرد؛ با پلیس هم مذاکره شد و پلیس استقبال کرد و قرار شد فعلا در شرق تهران اولین دادسرای ویژه تخصصی سرقت ایجاد شود این کار در جهت دسترسی آسانتر مردم به دادسرای تخصصی و رسیدگی روانتر و سریع‌تر است، امیداوریم این نمونه که در شرق تهران تشکیل می‌شود بتواند موفق باشد.

دادستان تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به افزایش سرقت طلا و پول نقد، چرا دادستانی با آگهی‎های فلزیاب برخورد نمی‌کند، اظهار کرد: در مصاحبه‎های اخیر بار‌ها گفته‌ایم که مردم نباید پول نقد و دلار را در خانه‎هایشان نگهداری کنند، اخیرا در یکی از مناطق ۲۵ میلیارد تومان به سرقت رفته بود که پلیس بلافاصله متهم را دستگیر کرد که در اینجا از نیروی انتظامی تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی ادامه داد: به مردم توصیه می‌کنیم طلا و پولهایشان را به بانک‌ها بسپارند چرا که در صورت سرقت، ردیابی این وجوه مشکل است.

جعفری دولت آبادی گفت:: ما نباید اجازه دهیم سرقت توسعه پیدا کند، اما یکی از ارکان مبارزه با سرقت مربوط به بحث پیشگیری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: مردم اگر می‌بینند در مورد اقلام و کالا‌های اساسی در جایی خارج از شبکه رانت و فسادی وجود دارد به ما اطلاع رسانی کنند؛ دوستان ما به منظور پیگیری حتما ورود خواهند کرد.