فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

فناوری بلاک چین به ارزهای دیجیتال سلطه آمریکا و نظام مالی جهانی را به چالش می‌کشد

یک کارشناس اقتصادی اعلام کرد: فناوری بلاک‌چین و به طور کلی ارزهای دیجیتال طی 5 تا 7سال آینده سلطه آمریکا و نظام مالی بین‌المللی را به چالش خواهد کشید.

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از راشاتودی، یک شرکت چینی به نام وان کانکت، اخیرا درخواست عرضه اولیه سهام خود در بورس آمریکا را ارائه کرده و قصد دارد از محل عرضه سهام 100 میلیون دلار منابع مالی جذب کند. این شرکت در زمینه فناوری‌های مالی از جمله هوش مصنوعی فعالیت می‌‌کند.

جفری تاکر، کارشناس موسسه تحقیقات اقتصادی آمریکا، می‌گوید: این خبر بسیار هیجان‌انگیز است.

وی گفت: ما در زمانی زندگی می‌کنیم که فناوری بلاک چین به سمت متداول شدن پیش می‌رود و در این مسیر اتفاقات خوب و بدی در پیش است.

به گفته این کارشناس اقتصادی، فناوری بلاک چین بسیار عالی است؛ چراکه می‌تواند در هر ثانیه 50 هزار تراکنش مالی را بدون نیاز به صدور مجوز و اقدامات خاص پشتیبانی کند. 

وی گفت: البته این فناوری به همراه تمام اشکال حباب‌ها، هیجان و آشفتگی در تشنج در بازار خواهد آمد. 

تاکر افزود: از این فناوری بسیاری از موارد مشتق خواهد شد که من فکر می‌کنم سلطه آمریکا بر نظام مالی جهانی را به چالش بکشد.

وی ادامه داد: در حال حاضر آمریکا همچنان سلطه خود بر نظام مالی جهانی را حفظ کرده است، اما ما شاهد آن خواهیم بود که طی 5 تا 7 سال آینده و به لطف فناوری بلاک‌چین این مسئله از بین خواهد رفت و البته این روند بسیار هیجان‌انگیز است.

انتهای پیام/