فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

قیمت بحرانی طلا در بازار/ داده های مهم برای دلار

قیمت بحرانی طلا در بازار/ داده های مهم برای دلار
اقتصادنیوز : طلا در هفته ای که گذشت نتوانست سطح ۱۸۰۰ دلار را بشکاند و روند این فلز در هفته جاری نیز معلوم نیست.

بر أساس گزارش اقتصادنیوز، طلا در سطح 1800 دلار با «مقاومت گسترده» روبرو شد و در روز جمعه 30 دلار عقب نشینی را آغاز کرد. و تحلیلگران می گویند تا زمانی که علاقه کافی برای عبور طلا از موانع فنی کلیدی آن وجود نداشته باشد ، طلا به صعود متعهد نخواهد شد.

  قیمت هر اونس طلا در ماه دسامبر به 1769 دلار در هر اونس رسید که 1.61 درصد در روز کاهش یافت.این کاهش قیمت طلا را از رسیدن به سطح 1801 دلار بازداشت فیلیپ استریبل ، استراتژیست ارشد بازار بلو لاین فیوچرز ، به کیتکو نیوز گفت ، پایین آمدن طلا به دلیل بازدهی بیشتر خزانه داری آمریکا ، انتظارات از فدرال رزرو تهاجمی تر و خسارات ناشی از سهام بود.

استریبل گفت : طلا با مقاومت عظیمی روبرو شد. مدل های نرخ های صندوق فدرال رزرو نشان دهنده افزایش نرخ بهره  ماه نوامبر(آذر) است. صحبت هایی در مورد کاهش قیمت ، بازدهی و افزایش ریسک سهام وجود دارد. سایر کالاها تورم بسیار بهتری دارند. طلا دارای مقاومت بسیار زیادی در 1800 دلار ، 1،805 دلار ، 1815 دلار و غیره است. سطح بحرانی برای نگهداری 1750 دلار است. اگر به آنجا برسیم ، می توانیم 1720 دلار و 1685 دلار را شاهد باشیم.»

photo_2021-10-17_11-03-44

هفته برای دلار:

تولیدات صنعتی در آغاز هفته بی سر و صدا، توجه را به خود جلب خواهد کرد. با توجه به آمارهای دیگر ، می توان انتظار حساسیت بازار را ارزیابی کرد. تمرکز بر روی Philly FED Manufacturing و ارقام هفتگی ادعاهای بیکاری در روز پنجشنبه زیاد خواهد بود. انتظار می رود PMI های بخش خصوصی پیش از ماه اکتبر و PMI خدمات، کلیدی باشد.

در هفته منتهی به 15 اکتبر ، شاخص دلار آمریکا با 0.14 درصد کاهش به 93.937 رسید.

 

هفته برای یورو:

در اوایل هفته ، ارقام نهایی تورم سپتامبر(شهریور) برای منطقه یورو در روز چهارشنبه مورد توجه قرار می گیرد. انتظار می رود هر گونه اصلاح صعودی باعث افزایش تقاضای یورو شود. ارقام اعتماد مصرف کنندگان برای منطقه یورو و آلمان نیز تا جمعه تأثیر خواهد گذاشت.

پنجشنبه ، اعداد و ارقام مصرف کننده GfK آلمان همراه با ارقام فوری اعتماد مصرف کننده در منطقه یورو اعلام می شود. با این حال ، جمعه ، PMI های بخش خصوصی پیش از اکتبر(مهر) برای فرانسه ، آلمان و منطقه یورو کلیدی خواهند بود. بازارها به دنبال افزایش فعالیت های بخش خصوصی هستند.

در این هفته ، یورو 0.28 درصد افزایش یافت و به 1.1601 دلار رسید.