3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

قیمت بیت‌ کوین به ۲۵۰هزار دلار می‌ رسد؟ / بررسی پیش‌ بینی یک میلیاردر از وضعیت رمز ارز مشهور

اقتصاد آنلاین مهسا نجاتی؛ یکی از سرمایه‌داران میلیاردر و سرمایه‌گذار در بیت‌کوین، تیم درپر، همچنان بر این پیش‌بینی خود که بیت‌کوین با وجود نوسانات قیمتی شدید، تا پایان سال ۲۰۲۲ یا اوایل سال ۲۰۲۳ به ۲۵۰هزار دلار می‌رسد، پایبند مانده است.

به گفته کوین‌بیس، درپر نخستین پیش‌بینی قابل توجه خود را در سال ۲۰۱۸ انجام داد که در آن زمان قیمت بیت‌کوین حدود ۸هزار دلار بود.

پیش‌بینی درپر به این دلیل است که وی اعتقاد دارد این رمزارز تا آن زمان بیشتر مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

درپر پیش‌بینی می‌کند: “حدود یک و نیم سال به آن زمان دهید، همه خرده‌فروشان در Opennode حضور خواهند داشت (یک پردازنده پرداخت بیت‌کوین)، بنابراین همه بیت‌کوین را خواهند پذیرفت.”

در حال حاضر تنها چند شرکت عمده بیت‌کوین را به طور مستقیم یا از طریق یک برنامه کیف پول دیجیتال شخص ثالث قبول می‌کنند که از میان آنها می‌توان به ماکروسافت، پی‌پال، اوراستاک، هول فودز، استارباکس و هوم دیپات اشاره کرد. همچنین برخی از کارشناسان بیت‌کوین را به عنوان یک محل ذخیره ارزشمند، مانند طلا به جای ارز، ارزیابی می‌کنند.

درپر اذعان داشت: “فراتر از آن، از آنجا که تنها ۲۱میلیون بیت‌کوین وجود دارد، من فکر می‌کنم روند صعودی آن ادامه داشته باشد.” لازم به ذکر است که تنها ۲۱میلیون بیت‌کوین می‌تواند استخراج شود. تاکنون بیش از ۱۸میلیون بیت‌کوین در گردش است.

درپر ۶۳ساله، که ثروت خود را با سرمایه‌گذاری زودهنگام در توییتر، اسکایپ، تسلا و اسپیس ایکس به دست آورد، اعلام نکرده که چه تعداد بیت‌کوین در اختیار دارد یا اینکه آیا در رمزارزهای دیگر سرمایه‌گذاری کرده است یا خیر.

درپر می‌گوید که اکثر مهندسان اکنون در حال کار روی بهبود بیت‌کوین هستند. هفته گذشته، بیت‌کوین اولین ارتقای خود در طول چهار سال گذشته را به نام تپ روت انجام داد. گفته می‌شود که این تغییر در ماه نوامبر اعمال خواهد شد و به معنی بهتر شدن حریم خصوصی مبادلات و کارآیی بیشتر خواهد بود. به گزارش سی‌ان‌بی‌سی، همچنین به منظور باز کردن پتانسیل قراردادهای هوشمند در بلاکچین بیت‌کوین است.

به گفته درپر، بیت‌کوین به نوعی مانند ماکروسافت در دنیای نرم‌افزار یا آمازون در دنیای تجارت الکترونیک است. وی معتقد است که بیت‌کوین مرکز فعالیت‌های مالی طی دو تا سه دهه آینده خواهد بود.

با این حال، قیمت بیت‌کوین نوسان دارد و نگرانی‌هایی در خصوص مصرف بیش از حد انرژی توسط آن وجود دارد. به همین دلیل و دلایل دیگر، کارشناسان توصیه می‌کنند تنها به اندازه‌ای در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کنید که با از دست دادن آن دچار مشکل نشوید.

لازم به ذکر است که صدها میلیارد دلار از ارزش بیت‌کوین، پس از اینکه ایلان ماسک در ماه می اعلام کرد که به دلیل نگرانی‌های زیست محیطی، خرید خودروی تسلا را با بیت‌کوین به حالت تعلیق درمی‌آورد، از بین رفت.

روز یکشنبه، ماسک در توییتر خود نوشت زمانی که حداقل نصف استخراج بیت‌کوین توسط انرژی‌ پاک انجام شود، دوباره آن را خواهد پذیرفت.

بر اساس گزارش ارائه شده توسط کوین‌بیس، بیت‌کوین روز دوشنبه بیش از ۷درصد رشد کرد و در نزدیکی کانال ۴۰هزار دلاری قرار گرفت. به گفته سی‌ان‌بی‌سی، این رمزارز در ماه می پیش از سقوط ۳۰درصدی و قرار گرفتن در کانال ۳۰هزار دلاری، در ماه آوریل به قیمت ۶۴هزار و ۸۲۹دلار صعود کرد که بالاترین قیمت آن بود.

این اولین بار نیست که درپر افزایش قیمت بیت‌کوین را پیش‌بینی کرده است. در سال ۲۰۱۴، زمانی که بیت‌کوین به قیمت حدود ۵۰۰دلار معامله می‌شد، وی اظهار کرد که این رمزارز در طول سه سال آینده به ۱۰هزار دلار خواهد رسید. در دسامبر سال ۲۰۱۷، قیمت بیت‌کوین به بیش از ۱۰هزار دلار افزایش یافت و در تاریخ ۱۹دسامبر به ۱۸هزار و ۹۰۰دلار رسید، اما پس از آن در اوایل سال ۲۰۱۸ به ۷هزار و ۲۷۰دلار سقوط کرد.