3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

قیمت جهانی طلا امروز 15 بهمن ماه

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۰ درصد رشد به ۱۸۳۹ دلار و ۸۵ سنت رسید.

 در حالی که دموکرات ها در کنگره اولین قدم ها به سمت پیشبرد بسته پیشنهادی محرک مالی 1.9 تریلیون دلاری دولت بایدن را بدون جلب حمایت جمهوری خواهان برداشته اند،  قیمت طلا  امروز شاهد افزایش بود.

دموکرات ها توانستند با اکثریتی شکننده یعنی 50 رای موافقت در مقابل 49 رای مخالف، آغاز بررسی بسته محرک مالی مد نظر دولت بایدن را به تصویب برسانند. جمهوری خواهان در سال 2017 یعنی زمانی که اکثریت را در اختیار داشتند به همین نحو و بدون جلب حمایت دموکرات ها توانسته بودند لایحه اصلاحات مالیاتی را تصویب کنند.

همچنین در مجلس نمایندگان دموکرات ها با اکثریتی شکننده توانستند این مصوبه را به تصویب برسانند. انتظار می رود بحث بر سر این لایحه تا پایان هفته به طور بیانجامد. تصویب بسته محرک مالی 1.9 تریلیون دلاری و تزریق این حجم از نقدینگی به اقتصاد آمریکا می تواند سبب کاهش ارزش دلار و افزایش اشتها برای سرمایه گذاری در بازار طلا شود.

بر اساس این گزارش، قیمت هر  اونس طلا  امروز با 0.10 درصد رشد به 1839 دلار و 85 سنت رسید. قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز برای تحویل در ماه آوریل با 0.53 درصد رشد به 1843 دلار و 10 سنت رسید.

در همین حال، امروز قیمت نقره با 1.68 درصد افزایش به 26 دلار و 85 سنت رسید. قیمت فلز نقره روز سه شنبه بیش از 8 درصد کاهش داشت و از بالاترین رقم های حدود 8 سال اخیر که روز دوشنبه به ثبت رسیده بود عقب نشینی کرد. افت شدید قیمت سبب شد تا برخی مجددا به خرید نقره روی بیاورند و این سبب افزایش مجدد قیمت ها شده است.