3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

قیمت جهانی طلا در 8 دی

در حالی که خبرها در مورد امضای بسته محرک مالی از سوی دونالد ترامپ سبب امیدواری سرمایه گذاران شده و تضعیف ارزش دلار نیز به افزایش اشتها برای سرمایه گذاری در بازار طلا کمک کرده است، قیمت فلز زرد امروز شاهد جهش یک درصدی بود.

قیمت فلز زرد که در معاملات اولیه امروز تا رقم 1900 دلار و 4 سنت بالا رفته بود، با اندکی تعدیل و رشد 0.62 درصدی نسبت به رقم پایانی هفته گذشته به 1895 دلار و 5 سنت رسید. قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز برای تحویل در ماه فوریه نیز با 0.84 درصد رشد به 1899 دلار رسید.

ترامپ یکشنبه شب یک بسته کمک کرونایی 2.3 تریلیون دلاری و مکمل بودجه ای را به امضا رساند و حقوق و بیکاری میلیون ها آمریکایی را مجددا برقرار کرد. این مصوبه از تعطیلی بخشی از دولت فدرال به دلیل اتمام بودجه جلوگیری می کند.

استفن اینز تحلیلگر بازار طلا در موسسه آکسی تریدر گفت: «بسته محرک مالی جدید موجب تقویت بازارها شده است… اما سرمایه گذاران مدت هاست که دارند در مورد این بسته صحبت می کنند. بنابراین مشخص نیست که این بسته تا چه زمانی خواهد توانست بازار را افزایش نگه دارد.»

شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی امروز شاد 0.2 درصد کاهش بود و سبب افزایش جذابیت طلا برای خریدارانی شد که از ارزهای غیردلاری استفاده می کنند.

اکنون سرمایه گذاران منتظر رای گیری امروز در مجلس نمایندگان آمریکا در خصوص افزایش مبلغ چک های یارانه نقدی از 600 به 2000 دلار هستند. این در حالی است که ترامپ گفته سنا نیز فرآیند افزایش مبلغ چک ها را آغاز خواهد کرد.

اینز افزود، در حالی که امروز  قیمت طلا  تا بالای 1900 دلار رسید، احتمالا برای اینکه فلز زرد در این رقم تثبیت شود، باید شاهد کاهش بیشتر ارزش دلار باشیم. قیمت طلا از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون بیش از 24 درصد رشد داشته است.