3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

قیمت جهانی طلا ۴۰ دلار افت کرد

تقویت ارزش دلار قیمت طلا را در بازار‌های جهانی ۴۰ دلار در هر اونس کاهش داد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، امروز در بازار‌های جهانی قیمت طلا با کاهش ۴۰ دلاری همراه شد. افت بیش از ۲ درصدی قیمت طلا تحت‌تأثیر تقویت ارزش دلار ایجاد شد.

زمانی که ارزش دلار تقویت می‌شود، طلا را برای خریداران با دیگر ارز‌ها گرانتر می‌سازد. تقاضا کاهش می‌یابد و قیمت طلا کمتر می‌شود. در حال حاضر سرمایه‌گذاران کاملا محتاطانه در انتظار اقتصاد آمریکا هستند که بانک مرکز آمریکا آماده می‌شود تا این هفته شفافیت بیشتری در سیاست مالی خود ایجاد کنند.

امروز قیمت هر اونس طلا با ۴۰ دلار کاهش در هر اونس به قیمت ۱۸۶۸ دلار و ۲۰ سنت معامله شد. قیمت این فلز زرد در کمترین زمان ۱۸۶۴ و در بیشترین زمان ۱۹۰۶ دلار معامله شد. قیمت طلا امروز نسبت به یک‌ماه گذشته ۸۹ دلار و نسبت به سال گذشته ۱۶۷ دلار افزایش داشت.

انتظار می‌رود که وزارت کار آمریکا آمار‌های ادعای بیکاری هفتگی کشور را اواخر وقت امروز منتشر کند و پس از آن پرداختی‌های غیر از بخش کشاورزی را روز جمعه منتشر خواهد کرد.

کسانی که به هر دلیلی به خاطر کرونا در آمریکا بیکار شده اند، ادعای بیکاری می‌کنند که پس از بررسی از سوی دولت مبلغی برای آن‌ها پرداخت می‌شود.

تحلیلگر بازار ارز اعلام کرد: «ما نیاز داریم که حس خوبی از گزارش پرداختی‌های آمریکا که نشان‌دهنده سیاست‌های فدرال رزرو است داشته باشیم».

براساس این گزارش، شاخص دلار امروز با یک‌دهم درصد افزایش نسبت به ارز‌های رقیب روبه‌رو شد و طلا را برای خریداران با دیگر ارز‌ها گرانتر ساخت.