مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

قیمت سکه افزایش یافت، سرمایه گذاران چشم انتظار افزایش انس جهانی

سکه در روز گذشته سطح 10 میلیون تومان را شکسته و به زیر آن سقوط کرد اما با شروع امروز و افزایش نسبی قیمت دلار در بازار و انس جهانی توانست برای بار دیگر در بالای 10 میلیون تومان قرار بگیرد.

قیمت سکه افزایش یافت، سرمایه گذاران چشم انتظار افزایش انس جهانی


سکه در روز گذشته سطح 10 میلیون تومان را شکسته و به زیر آن سقوط کرد اما با شروع امروز و افزایش نسبی قیمت دلار در بازار و انس جهانی توانست برای بار دیگر در بالای 10 میلیون تومان قرار بگیرد.

سکه دیروز در کانال 9800 حمایت شد و اگر امروز سه شنبه این کانال را از دست بدهد حمایتهای 9600- 9400- 8800 فعال خواهند شد و تا زمانیکه به بالای کانال 10 میلیونی بر نگردد، در وضعیت کاهشی خواهد بود.

اگر دلار به کانال 21500 تومان و اونس به کانال 1850 دلار برگردند افت سکه متوقف خواهد شد، همچنین در صورتیکه سکه به بالای 10200 برگردد فشار خرید بر بازار غلبه خواهد کرد.

ولی سکه‌بازان با قرار داشتن اونس در قیمت 1838 ظاهرا نسبت به افزایش طلا ناامید شده‌اند و همین موضوع در افزایش فروشهای معامله گران اثر داشته است.

البته امروز بالاخره انس طلا توانست در بالای سطح 1840 دلار قرار گرفته و هم اکنون 1842 دلار قیمت دارد که می تواند برخی از ضرر های بازار طلا و سکه را جبران کند.

البته در این میان قیمت دلار نیز بسیار حساس خواهد بود. اگر دلار به زیر 21 هزار تومان رفته و به 20 هزار تومان نزدیک شود بازار همچنان با ریزش قیمت طلا و سکه مواجه خواهد.

اما اگر این افزایش قیمت نسبی دلار در بازار ادامه یابد و قیمت حداقل در کانال 21 هزار تومان ثابت شود می توان انتظار داشت که همراه با روند افزایشی انس قیمت طلا و سکه نیز افزایش خواهد یافت.

تحلیل های جهانی بر این اعتقادند که قیمت انس طلا در نهایت افزایشی خواهد شد و دلایل بسیاری برای افزایشی شدن دارد اما تا به امروز بر خلاف تمام این دلایل سرمایه گذاران چندان تمایلی برای سرمایه گذاری در طلا و افزایش قیمت آن نشان ندادند.