مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

قیمت سکه حدود 520 هزار تومان حباب دارد

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: از آنجا که از شنبه گذشته حباب سکه به دلیل کاهش تقاضا و رکود ایجاد شده در ایام سوگواری، در حال کاهش است امروز در پایین‌ترین عدد نسبت به روزهای گذشته یعنی حدود ۵۲۰ هزار تومان قرار گرفت.

محمد کشتی‌آرای نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه در حال حاضر سکه حدود 520 هزار تومان حباب دارد، گفت: از آنجا که از شنبه گذشته حباب سکه به دلیل کاهش تقاضا و رکود ایجاد شده در ایام سوگواری ماه محرم، در حال کاهش است امروز در پایین‌ترین عدد نسبت به روزهای گذشته یعنی به طور متوسط 520 هزار تومان (در بیشترین میزان آن 550 هزار تومان) قرار گرفت.

وی با بیان اینکه حباب سکه طی یک هفته اخیر رو به کاهش بوده، افزود: قیمت سکه امروز نسبت به پنجشنبه 150 هزار تومان افزایش داشته و سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه اُنس جهانی امروز ۱۸۱۷ دلار است که نسبت به پنج شنبه 32 دلار افزایش داشته، ادامه داد: اُنس جهانی تا روز دوشنبه تغییری نمی‌کند بنابراین قیمت سکه از نرخ ارز اثر می‌پذیرد و از آنجا که این روزها نوسان نرخ ارز زیاد است، نمی‌توان قیمت سکه و طلا را پیش بینی کرد.

کشتی آرای درباره نرخ ارز نیز توضیح داد: دلار امروز در بالاترین نرخ به  28 هزار و 250 تومان و در آخرین معاملات 28 هزار و 180 تومان رسید./

پایان پیام