3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

قیمت طلای جهانی ثابت ماند

ایران اکونومیست- قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر اظهارات روز جمعه رییس بانک مرکزی آمریکا، نزدیک به بالاترین حد خود در چهار هفته گذشته ایستاد.

 بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری ثابت بود و در ۱۸۱۴ دلار و ۸۶ سنت ایستاد در حالی که ابتدای معاملات تا مرز ۱۸۲۰ دلار و ۵۰ سنت پیشروی کرده بود.

در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۱ درصد کاهش، به ۱۸۱۷ دلار رسید.

استفن اینس از شرکت مدیریت دارایی SPI در این باره گفت: بازار در حال تطبیق انتظارات برای افزایش نرخهای بهره آمریکا پس از سخنرانی روز جمعه جروم پاول، رییس بانک مرکزی آمریکاست که به صعود طلا چراغ سبز داد.

پاول در سخنرانی مجازی خود برای سمپوزیوم جکسون هال هیچ سیگنالی درباره برنامه بانک مرکزی برای کاهش خرید ماهانه اوراق قرضه نداد و فقط گفت ممکن است چنین اتفاقی امسال آغاز شود و خاطرنشان کرد در تصمیم احتمالی برای افزایش نرخهای بهره محتاط خواهد ماند.

نرخهای بهره پایین ارزش دلار و بازده اوراق قرضه را ضعیف کرده و جذابیت سرمایه گذاری در طلا که دارایی بدون بازدهی است را بیشتر می کند.

موضع پاول که موافق پایین ماندن نرخهای بهره بود، شاخص دلار را به پایینترین حد دو هفته اخیر در برابر ارزهای رقیب رساند و طلا را برای خریداران غیرآمریکایی ارزانتر کرد.

توجه سرمایه گذاران اکنون به گزارش اشتغال غیرکشاورزی اوت آمریکا معطوف شده که روز جمعه منتشر خواهد شد. پاول اظهار کرد که بهبود بازار کار یکی از شروط مهم برای آغاز تعدیل محرکهای مالی است.

بر اساس گزارش رویترز، آوتار ساندو، مدیر ارشد کالاها در شرکت فیلیپ فیوچرز در یادداشتی نوشت: اگرچه پس از جکسون هال، خوش بینی تقویت شده اما قیمت طلا برای جلب خرید بیشتر باید ابتدا مقاومت در سطح ۱۸۳۹ دلار را بشکند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۳ درصد افزایش، به ۲۴ دلار و هفت سنت رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۰.۳ درصد افزایش، به ۱۰۱۱ دلار و ۲۳ سنت رسید. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰.۱ درصد افزایش، ۲۴۲۱ دلار و ۴۹ سنت معامله شد.

 ایسنا