فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

قیمت طلا بار دیگر سقوط کرد + تحلیل تکنیکال

قیمت طلا بار دیگر سقوط کرد + تحلیل تکنیکال
قیمت طلا در هفته گذشته نوسانات بسیاری را شاهد بود و چندین بار توانست به سطوح بالاتر دست پیدا کند اما در انتهای هفته سقوط شدیدی را تجربه کرد و زیر سطح کلیدی خود قرار گرفت.

قیمت طلا بار دیگر سقوط کرد + تحلیل تکنیکال

روز گذشته داده های تورم ایالات متحده منتشر شد که در نتیجه آن بازده اوزاق دخه ساله خزانه داری و همچنین ارزش شاخص دلار افزایش یافته و در نتیحه آن قیمت طلا کاهش شدیدی را شاهد بود.

در لحظه نگارش این خبر قیمت هر اونس طلای جهانی با 15 دلار کاهش در عدد 1783 دلار قرار دارد و روندی نزولی به خود گرفته است. این در حالی است که صبح روز جمعه طلا در محدوده 1800 دلار قرار داشت.

کارشناسان انتظار دارند که فدرال رزرو طبق موعد از پیش تعیین شده خرید اوراق قرضه را از ماه آینده(نوامبر) به شکل قابل توجهی کاهش داده و تا نیمه های سال آینده به پایان برساند.

این موضوع فشار بسیار زیادی بر روی قیمت طلا وارد کرده است. افزایش نرخ بهره می تواند فرصت هزینه نگهداری از طلای بدون بازده را افزایش داده و در این شرایط سرمایه گذاران تمایل زیادی برای خرید طلا نشان نخواهد داد.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان 75256152

از نظر فنی تحلیل تکنیکال طلا به ما نشان می دهد که طلا برای اینکه بتواند روند صعودی به خود بگیرد باید از سطح کلیدی 1802 دلار صعود کرده و حرکت پایداری از خود نشان دهد.

در صورتی که طلا از 1802 دلار عبور کند 4 مقاومت 1804، 1809، 1814 و 1820 دلاری را پیش روی خود خواهد داشت که هرگونه روند صعودی را به چالش می کشد.

از طرف دیگر قیمت طلا در محدوده ی 1790 تا 1791دلار حمایت شده و به عنوان مانعی بر سر راه روند نزولی به شمار می رود.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید