3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

قیمت طلا بعد از اقدامات ترامپ افزایش یافت

ایران اکونومیست- بعد از امضای آخرین اقدامات محرک توسط ترامپ، قیمت طلا افزایش یافت.

قیمت طلا افزایش یافت به نقل از سایت اینوستینگ، صبح روز دوشنبه طلا در آسیا افزایش یافت. قیمت طلا پس از آنکه دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده، لایحه کمکیCOVID-۱۹ را که مدت طولانی در انتظار بود را امضا کرد، تقویت شد.

معاملات آتی طلا با رشد ۰.۸۴ درصدی در ۱۸۹۹.۰۵ دلار افزایش یافت که قبل از آن یک درصد جهش داشت. دلار در روز دوشنبه کاهش یافت و همین امر باعث افزایش طلا شد. ترامپ بسته کمک هزینه همه گیری ۲.۳ تریلیون دلاری را امضا کرد که در هفته گذشته، هم در مجلس نمایندگان و هم در مجلس سنا تصویب شد. وی قبلا تهدید کرده بود که لایحه را امضا نمی کند مگر اینکه مبلغ چک های محرک از ۶۰۰ دلار فعلی به ۲۰۰۰ دلار برسد. در اواخر امروز کنگره در مورد مقدار افزایش یافته رای خواهد داد.

امضای ترامپ جلوی تعطیلی جزئی دولت فدرال را می گیرد و مزایای بیکاری را برای آمریکایی هایی که در نتیجه بیماری همه گیر COVID-۱۹ آن را از دست داده اند بازمی گرداند. این فلز زرد تاکنون در سال ۲۰۲۰ بیش از ۲۴ درصد سود کسب کرده است که بیشتر به دلیل جذابیت آن به عنوان حفاظی در برابر تورم و کاهش ارز در میان اقدامات محرک جهانی بی سابقه برای کاهش تأثیر COVID-۱۹ است.

یکی از بانک های مرکزی که این اقدامات را مورد بحث قرار می دهد، بانک ژاپن است، جایی که سیاست گذاران در مورد چگونگی برنامه محرک آن تقسیم شدند. با توجه به خلاصه دیدگاه های مطرح شده در بازبینی نرخ دسامبر، برخی از سیاست گذاران خواستار بازنگری استراتژی با وجود تورم ۲ درصد شدند.

در اروپا، اتحادیه اروپا کمتر از یک هفته پس از تأیید واکسن COVID-۱۹ که توسط فایزر و بایو ان تک ساخته شد، واکسیناسیون در سراسر قاره را آغاز کرد. همچنین اتحادیه اروپا قبل از کریسمس به توافق تجاری پسابرگزیت با انگلیس دست یافت.

با این وجود، طبق داده های دانشگاه جان هاپکینز، تعداد موارد ابتلای COVID-۱۹ جهانی در حال افزایش است و از ۲۸ دسامبر از ۸۰.۷ میلیون نفر عبور کرده است. کشورهای بیشتری محدودیت ها را برای مبارزه با سویه جدید و عفونی COVID-۱۹ اجرا کرده اند. دومین سویه جهش یافته این ویروس نیز که احتمالاً از آفریقای جنوبی نشات گرفته است، کشف شده است.

 

 ایبِنا