فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

قیمت طلا نتوانست رشد روز جمعه را حفظ کرده و دوباره سقوط کرد

قیمت طلا نتوانست رشد روز جمعه را حفظ کرده و دوباره سقوط کرد
قیمت طلا در روز جمعه توانست رشد بسیار خوبی را شاهد بوده و به سطوح بالا تری دست پیدا کند اما در عصر همان روز همه روند صعودی خود را پس داد و به سطح قبلی بازگشت.

در روز جمعه داده های مربوط به مشاغل ایالات متحده منتشر شدو ارقام بسیار پایین تر از حد انتظار را نشان می داد که با واسطه آن قیمت طلا افزایش قابل توجهی را تجربه کرده و تا 1780 دلار رسید.

اما در ادامه همان روز بازار شاهد کاهش قیمت طلا تا 1757 دلار بود. این بازگشت قیمت ناشی از آن بود که سرمایه گذاران دریافتند با وجود پایین تر بودن تعداد مشاغل از انتظارات، داده های مشاغل یک روند افزایشی را نشان می دهد و به تعداد شغل های ایجاد شده افزوده شده است.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان 58760125

به طور معمول با پایین تر بودن تعداد مشاغل ایجاد شده قیمت طلا افزایش می یابد چراکه نشان دهنده کاهش رشد اقتصادی بوده و فدرال رزرو را مجبور می کند تا سیاست های مالی آسانگیرانه خود مانند نرخ بهره نزدیک به صفر را برای مدت طولانی تری حفظ کند.

داده های مشاغلی که در روز جمعه منتشر شد با وجود پایین تر بودن از پیش بینی ها، نشان داد که آمار بیکاری ایالات متحده 38 هزار تا کاهش پیدا کرده است که نشان دهنده ادامه روند بهبود در اقتصاد است.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان 62783253

در واقع این داده ها نشان دهنده این است که افراد زیادی مایل به بازگشت به سر کار نیستند و این موضوع به مشکلی بر سر راه بهبود اقتصاد تبدیل شده است.

از طرف دیگر ایالات متحده با مشکل تورم مواجه شده است. هم اکنون تورم ایالات متحده در بالا ترین سطح نسبت به 30 سال گذشته خود قرار گرفته است که در شرایط معمول می تواند از افزایش قیمت طلا حمایت کند اما هم اکنون تورم بالا به معنای پایان سیاست های آسان اقتصادی است و می تواند باعث شود فدرال رزرو هرچه سریع تر نرخ ها را افزایش دهد.

همه این موارد در کنار یکدیگر باعث شده است تا قیمت طلا توان صعودی چندانی را از خود نشان ندهد و نتواند از 1780 دلار عبور کند. با این وجود طلا فشار لازم برای سقوط به زیر 1720 دلار را نیز دارا نمی باشد.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید