فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

قیمت طلا همراه با ۰.۳۰ درصد افزایش

قیمت طلا همراه با ۰.۳۰ درصد افزایش
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳۰ درصد افزایش به ۱۷۳۹ دلار و ۱۴ سنت رسید.

به گزارش بورس نیوز، در حالی که با ادامه افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا تردید‌های جدیدی در مورد ترمیم اقتصاد جهانی مطرح شده قیمت طلا امروز شاهد اندکی افزایش بود، اما تقویت دلار سبب شد تا رشد قیمت‌ها محدود باشد.


  • بیشتر بخوانید:  بهای هر اونس طلا تنها ۳۰ سنت افزایش داشت

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳۰ درصد افزایش به ۱۷۳۹ دلار و ۱۴ سنت رسید. قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز هم برای تحویل در ماه دسامبر با ۰.۱۰ درصد رشد به ۱۷۳۹ دلار و ۳۰ سنت رسید.

ارزش دلار در برابر ین ژاپن در معاملات صبح امروز به بالاترین رقم ۱۸ ماه گذشته رسید و در برابر سایر ارز‌های معتبر جهانی در نزدیکی بالاترین رقم ۱۰ ماه گذشته باقی ماند.

در حالی که فدرال رزرو خود را برای انقباضی کردن سیاست پولی آماده کرده و دولت بایدن در مذاکرات مربوط به سقف بدهی با کنگره با بن بست مواجه شده است، بار دیگر تردید‌هایی در مورد ترمیم اقتصاد جهانی مطرح شده است. در عین حال قطعی گسترده برق در بخش‌هایی از چین بر آمار‌های عملکرد اقتصادی این کشور تاثیر گذاشته است.

مشکل شبکه برق چین در حالی رخ داده است که سرمایه گذاران از نزدیک در حال رصد تحولات مربوط به بحران بدهی شرکت اورگراند هستند و تغییرات اعمال شده در هفته‌های اخیر بر مقررات ناظر بر موسسات آموزشی و شرکت‌های فن آوری فعال در چین نیز موجی از نگرانی را در میان سرمایه گذاران برانگیخته است. برخی ناظران معتقدند دولت چین قصد دارد در زمانی که رشد اقتصادی این کشور در وضعیت خوبی قرار دارد دست به انجام اصلاحات ساختاری در بخش‌های مختلف بزند.

آلن وانگ تحلیلگر موسسه سرمایه گذاری پریسیپال گلوباگ گفت: من فکر می‌کنم در یکی دو ماه آینده تولید ناخالص داخلی چین کاهش خواهد یافت… و این کشور در حوزه بازار کار با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

هرگونه نگرانی از وضعیت دومین اقتصاد بزرگ جهان می‌تواند موجب کاهش احساس ریسک پذیری و افزایش اشتها برای سرمایه گذاری در بازار‌های امنی همچون بازار طلا شود.