فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

قیمت نقره به بالاترین رقم طی ۵ ماه اخیر رسید

قیمت نقره روز دوشنبه به بالاترین سطح خود در پنج ماه گذشته رسید و تعداد شرکت های کوچک استخراج نقره در استرالیا افزایش یافت.

قیمت نقره روز دوشنبه به بالاترین سطح خود در پنج ماه گذشته رسید و تعداد شرکت های کوچک استخراج نقره در استرالیا افزایش یافت.

این امر پس از فراخوان رسانه های اجتماعی برای خرید این فلز و تقلید از هیجانی که باعث شده قیمت سهام “گیم استاپ” طی دو هفته 1500 درصد افزایش یابد، صورت گرفت.

قیمت هر اونس نقره در معاملات نقدی با افزایش 7.4 درصدی به 28.99 دلار آمریکا رسید که بالاترین میزان از اواسط ماه آگوست محسوب می شود.

بر اساس این گزارش، سهام تعداد معدودی از شرکتهای معدنی مانند Argent Minerals ، Boab Metals و Investigator Resources بیش از 15 درصد جهش داشته است.

وب سایت های فروش سکه نقره نیز از تقاضای بی سابقه و تاخیر قابل توجهی در تحویل شمش نقره خبر دادند.

این تحولات آخرین نمونه از خرید دسته جمعی معامله گران طی یک زمان کوتاه به ویژه معامله گران سهام و دارایی های پرریسک دیگری است که ضرر زیادی را برای سرمایه گذاران عمده به دنبال داشت.

قیمت نقره از زمان تعطیلی روز چهارشنبه و همزمان با انتشار پیام هایی در انجمن های اینترنتی مانند سایت “ردیت” که کاربران را به خرید این فلز ترغیب کرد، 15 درصد افزایش یافته است.