فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

لبنان خواستار اقدام جدی برای بازگشت آوارگان سوری شد

بیروت – ایرنا- میشل عون رئیس جمهوری لبنان تاکید کرد که باید اقدام های جدی و اساسی برای بازگرداندن آوارگان سوری به کشورشان صورت گیرد.

به گزارش چهارشنبه شب ایرنا به نقل از خبرگزاری لبنان ، عون در دیدار با گیر پدرسون فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه و هیات همراه یادآورشد که در ماه های اخیر 172 هزار آواره سوری از لبنان به کشورشان بازگشتند.
بر اساس آمارهای موجود بیش از یک و نیم میلیون آواره سوریه در جریان بحران و جنگ هشت ساله در این کشور به لبنان وارد شدند.
رئیس جمهوری لبنان همچنین به افزایش مشکلات اجتماعی ، اقتصاد و وضعیت معیشتی آوارگان سوریه در لبنان و نگرانی مقام های این کشور از این مساله اشاره کرد و ادامه داد که اقدام های جدی باید برای بازگرداندن آوارگان سوری به مناطق با ثبات سوریه انجام و همزمان اقداماتی نیز برای کمک به این آوارگان جهت بازگشت به زندگی عادی خود صورت گیرد.
عون گفت: اگر هر کدام از کشورهایی که در جنگ علیه سوریه شرکت کردند فقط 10 درصد از هزینه‌های نزاع را برای کمک به آوارگان این کشور اختصاص می‌دادند، برای حل مشکلات آنان مفید و موثر بود و کشورهای منطقه و جهان را از بحران‌های بیشتر در این ارتباط دور می‌ کرد.
رئیس جمهوری لبنان یادآورشد که کشورش در طول سال های جنگ در سوریه به دلایل انساندوستانه آوارگان سوری را پذیرفت اما امروز دیگر با توجه به بازگشت ثبات و امنیت در سوریه لازم است تا آنان با کمک مجامع بین المللی به وطن خود بازگردند.
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه نیز در دیدار با عون بر حمایت سازمان ملل از لبنان در تمام زمینه ها برای بازگشت آوارگان سوری به کشور خود و مقابله با چالش های کنونی تاکید کرد.
پدرسون یادآورشد که یکی از وظایفش دستیابی به راه حل سیاسی برای بحران سوریه است.
وی پشتر با سفر به سوریه با مقام های این کشور دیدار و گفت و گو کرد.