3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

مجلس نمایندگان آمریکا برای اظهارنامه مالیاتی ترامپ اخطاریه صادر کرد

رئیس کمیته امور مالی مجلس نمایندگان آمریکا پس از بی توجهی دولت ترامپ به درخواست این مجلس برای ارائه اظهارنامه مالیاتی او، اخطاریه قانونی صادر کرد.

به گزارش بامداد شنبه ایرنا به نقل از تارنمای خبری هیل، «ریچارد نیل» رئیس کمیته امور مالی مجلس نمایندگان آمریکا اخطاریه ای برای استیو منوچین وزیر خزانه داری و چارلز رتینگ کمیسر سازمان درآمد این کشور صادر کرده تا اظهارنامه های مالیاتی دونالد ترامپ را به این کمیته تسلیم کنند.
این اخطاریه پس از آن صادر می شود که دولت ترامپ توجهی به درخواست های پیشین این کمیته و ضرب الاجل های تعیین شده برای ارائه اظهارنامه های مالیات او نکرد.
نیل پیشتر تا 23 آوریل (3 اردیبهشت) مهلت داده بود که اظهارنامه های 6 رئیس جمهوری آمریکا تسلیم کمیته امور مالی مجلس نمایندگان شود و تهدید کرده بود که در غیر اینصورت اخطاریه صادر می کند.
اخطاریه های (subpoena) مجلس نمایندگان آمریکا به عنوان یکی از ارکان نهاد قانونگذاری این کشور ضمانت اجرایی داد و کسی که به آن بی توجهی کند متهم به «تحقیر کنگره» شده و با خطر بازداشت و محاکمه روبرو می شود.
دولت ترامپ از عمل به ضرب الاجل اولیه تعیین شده برای 10 آوریل (21 فروردین) به منظور انتشار اظهارنامه های مالیاتی وی نیز خودداری کرده بود.
دمکرات های آمریکا خواستار بررسی اظهارنامه های مالیاتی ترامپ هستند تا روند تحقیقات آنها در مورد تضاد منافع حاصل از استمرار برخورداری وی از منافع تجاری در ضمن خدمت به عنوان رئیس جمهوری آمریکا، تکمیل شود.
ترامپ در جریان کارزار انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا از انتشار اظهارنامه های مالیاتی خود خودداری کرد و از آن زمان به بعد، به بهانه اینکه اظهارنامه های مالیاتی اش تحت حسابرسی سازمان خدمات درآمد داخلی آمریکاست، به این روند ادامه داده است.
نیل نماینده دمکرات ماساچوست و تنها نماینده مجلس نمایندگان آمریکاست که از حق درخواست اوراق مالیاتی از وزارت خزانه داری آمریکا که بر عملکرد سازمان خدمات درآمد داخلی نظارت دارد، برخوردار است.
به موجب قوانین ایالات متحده، وزارت خزانه داری باید این اطلاعات را در صورت درخواست، فراهم کند.
اما کاخ سفید اعلام کرده است که این اسناد هرگز در اختیار دمکرات ها قرار نخواهد گرفت.
ترامپ مالکیت خود بر بخش های بسیاری چون زمین های گلف، هتل ها، برج ترامپ در نیویورک و عمارت اعیانی خود در مارالاگوی فلوریدا را حفظ کرده است.