مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

مدیرعامل ایرنا: همکاری های رسانه ای ظرفیتی برای توسعه روابط کشورها است

بوائو- چین – ایرنا- مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در دیدار با شماری از سران رسانه ها و مقامات شرکت کننده در مجمع آسیایی بوائو، تاکید کرد: تقویت همکاری های رسانه ای که ظرفیتی برای توسعه همه جانبه روابط و افزایش مراودات علمی و فرهنگی فی مابین کشورها است، امروز ضرورتی انکار ناپذیراست.

«سید ضیا هاشمی» روز جمعه در این دیدارها که در حاشیه اجلاس مجمع آسیایی بوائو و نشست سران رسانه های آسیایی و در شهر بوائو در جنوب چین برگزار شد، افزود: کشورهای آسیا به عنوان قدرت های نوظهور جهان باید همزمان با رشد اقتصادی، در زمینه فرهنگی و رسانه ای نیز به جلو حرکت کنند.
وی با اعلام آمادگی ایرنا برای توسعه روابط با رسانه های مطرح جهان از جمله چین اظهارداشت: سرنوشت مشترک جامعه آسیایی ایجاب می کند رسانه های این قاره ضمن افزایش مراودات دو و چند جانبه، خود را برای مقابله با برخی هجمه های رسانه ای غربی آماده کنند.
مدیرعامل ایرنا با رییس خبرگزاری ملی مالزی ، معاون رادیو بین المللی چین و نایب رییس مجمع مشورتی هولدینگ رسانه ای ارمنستان ، دبیرکل ‘سارک’ (اتحادیه کشورهای آسیا جنوبی برای همکاری های منطقه ای) و بنیانگذار و رییس ‘مرکز چین و جهانی شدن’ به طور جداگانه دیدار و گفت وگو کرد.
هاشمی در این دیدارها با اشاره به ضرورت توسعه همکاری میان کشورهای آسیایی در حوزه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی گفت: همکاری های رسانه ای ظرفیتی مکمل و موثر برای توسعه روابط و مناسبات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشورها است.
مدیرعامل تلویزیون ‘اچ تی وی’ ویتنام، مدیرکل سازمان همکاری های رسانه ای سریلانکا، مدیرعامل خبرگزاری تصویری سی سی تی وی، مدیر اجرایی رادیو پاکستان و سردبیر روزنامه تایمز اقتصادی چین از دیگر مقاماتی بودند که مدیرعامل ایرنا با آنها گفت و گو کرد.
هاشمی همچنین با دبیرکل انجمن دیپلماسی عمومی چین، معاون مدیرعامل تلویزیون ملی نپال، مدیرعامل تلویزیون ملی لائوس، معاون تلویزیون کی بی اس کره جنوبی، مدیر اجرایی’ار تی وی’ بنگلادش، معاون رادیو الشینتا اندونزی دیدار و گفت و گو کرد.
معاون دفتر مطبوعاتی شورای دولتی چین و معاون گروه رسانه ای چین هم به طور جداگانه با مدیرعامل ایرنا ملاقات کردند.
هاشمی به دعوت رسمی طرف چینی به منظور شرکت در اجلاس مجمع آسیایی بوائو و نشست سران رسانه های آسیا به چین سفر کرده است.
اجلاس آسیایی بوائو روز گذشته (پنجشنبه) با حضور بیش از دو هزار نفر از شخصیت های فرهنگی، رسانه ای، اقتصادی و سیاسی جهان و با سخنرانی «لی که چیانگ» نخست وزیر چین در شهر بوائو در جنوب این کشور آغاز شد.
اجلاس بوائو یکی از مهمترین مجامع و همایش های همکاری اقتصادی، فرهنگی و سیاسی میان کشورهای آسیایی و دیگر کشورهای دنیا به حساب می آید.
مدیرعامل ایرنا امروز (جمعه) در همایش سران رسانه های آسیا سخنرانی کرد.