3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

موسس جاده ابریشم در زندان: قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ به صد هزار دلار می رسد

طبق گفته موسس وب سایت جاده ابریشم در دارک وب، بیت کوین در آستانه یک افزایش قیمت قابل توجه دیگر قرار گرفته و در سال ۲۰۲۰ ارزش آن از صد هزار دلار فراتر می رود.

راس اولبریکت (Ross Ulbricht) که به خاطر ایجاد وبسایت جاده ابریشم که حالا از دسترس خارج شده است به حبس ابد محکوم شده، هم اکنون دوران محکومیت خود در زندان را سپری می کند. جاده ابریشم نخستین جایی بود که در آن بیتکوین به صورت گسترده و قابل توجه به عنوان ارز ویژه داد و ستد مواد مخدر مورد استفاده قرار گرفت.

به دنبال دستگیری اولبریکت در اکتبر سال ۲۰۱۳ بیت کوین اولین افزایش قیمت قابل توجه خود را تجربه کرد و ارزش آن ظرف تنها چند ماه از ۱۰۰ دلار به هزار دلار بابت هر سکه رسید. بعد از افت ارزش بیت کوین به ۱۷۵ دلار، بهای این رمز ارز در سال ۲۰۱۷ جهش دیگری پیدا کرد و به نزدیک ۲۰ هزار دلار رسید.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان dg69854125
شبکه ارتباطی راهبردی امکان ta87988 شبکه ارتباطی راهبردی امکان fsh74121852

از آن زمان تاکنون بیت کوین بار دیگر دچار افت قیمت شد و ارزش آن به کمتر از ۴۰۰۰ دلار در ابتدای سال ۲۰۱۹ رسید و در واپسین روزهای امسال مجددا به حدود ۷ هزار دلار رسید. شش سال پیش در زمان دستگیری اولبریکت، FBI بالغ بر ۱۴۴ هزار بیت کوین را از جاده ابریشم و موسس آن کشف و ضبط کرد که با نرخ امروز یک میلیارد دلار ارزش دارد.

قیمت بیت کوین

راس اولبریکت

حالا همانطور که در ابتدای این مطلب اشاره شد اولبریکت در زندان به سر می برد اما نوسانات قیمت رمزارزها را از نزدیک دنبال می کند. او ادعا کرده که هر دوی این نوسانات قیمتی را پیش بینی کرده بود و باور دارد که یک موج قیمتی جدید در حال شکل گیری است.

اولبریکت در نامه هایی که برای یک وبلاگ نوشته بود از نوعی متد تحلیل بازار به نام نظریه موج الیوت برای پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین کمک گرفت.

اولبریکت نیز ضمن بررسی موج های قیمتی اخیر در بازار بیت کوین پیش بینی کرده که قیمت این رمزارز تا پیش از ۱۷ فوریه ۲۰۲۱ به ۹۳ تا ۱۰۹ هزار دلار برسد. او همچنین خاطرنشان کرده ارزیابی هایش قطعی نیستند.