3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

موگرینی: وقایع اخیر ونزوئلا نشانگر نبود چشم‌انداز سیاسی برای حل بحران است

رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا اظهار کرد، وقایع اخیر در ونزوئلا نشانگر عدم وجود چشم‌اندازی سیاسی است که بتواند به بحران فعلی در این کشور پایان دهد.

به گزارش ایسنا، فدریکا موگرینی، رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نشست دو روزه گروه بین‌المللی تماس درباره ونزوئلا در شهر سن خوزه کاستاریکا اظهار کرد: وقایع اخیر نتیجه ناامیدی و عدم وجود چشم‌اندازی سیاسی است که بتواند بحران فعلی را پایان دهد. این شرایط همچنین لزوم اضطراری روندی سیاسی و صلح‌آمیز را که به راهکاری دموکراتیک و ونزوئلایی بینجامد، تایید می‌کند.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد، اولویت اصلی این گروه بین‌المللی تماس جلوگیری از تشدید وضعیت فعلی ونزوئلا و ممانعت از خشونت و سرکوب بیشتر و حفظ فضای مورد نیاز برای ایجاد یک روند سیاسی است.

او در این باره گفت: این راهکار باید ونزوئلایی باشد اما جامعه بین‌المللی نیز وظیفه دارد که این روند را بدون هرگونه دخالت یا اعزام نیرو نظامی تسهیل کند.

موگرینی همچنین تاکید کرد که لازم است گروه بین‌المللی بحران پل‌های موجود با بازیگران بین‌المللی اصلی مانند سازمان ملل، واتیکان، گروه لیما و جامعه و بازار مشترک کارائیب را تقویت کند تا درک مشترک روشن‌تری حاصل شود و راه دستیابی به یک راهکار سیاسی، صلح‌آمیز و دموکراتیک هموارتر شود.

به دنبال اعلام ریاست جمهوری خودخوانده از سوی خوآن گوآیدو، رهبر اپوزیسیون ونزوئلا، این کشور آمریکای جنوبی درگیر بحران سیاسی شده است. هفته گذشته گوآیدو در ادامه اقداماتی که هدف برکناری نیکولاس مادورو، رئیس جمهوری این کشور را دنبال می‌کنند، هواداران خود و نیروهای نظامی ارتش ونزوئلا را به خیابان‌ها فراخواند. مادورو تاکید دارد که فرماندهان نظامی تمام مناطق کشور به او ابراز وفاداری کرده‌اند.

انتهای پیام