3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

نامزد دموکرات: ویلیام بار به کنگره دروغ گفت

«کامالا هریس» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا، «ویلیام بار» دادستان کل این کشور را به دروغگویی به کنگره متهم کرد.

خبرگزاری آسوشیتدپرس روز گذشته (یکشنبه) با اعلام این خبر افزود: این سناتور آمریکایی در جمع هزاران نفر از کسانی که در ضیافت شامی که به میزبانی انجمن ملی رنگین پوستان آمریکا (NAACP) برگزار شد، ضمن متهم کردن ویلیام بار به دروغگویی، گفت او آشکارا بسیار علاقه مند است که به جای اینکه نماینده مردم آمریکا باشد، نماینده رئیس جمهور باشد.
هریس چند روز پیش ویلیام بار را تحت فشار قرار داده بود تا اذعان کند، آیا گزارش «رابرت مولر» بازرس ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات سال 2016 را قبل از اینکه او تصمیم به خودداری از متهم کردن ترامپ به مانع تراشی در روند اجرای عدالت بگیرد، رویت کرده بود یا نه.
هریس همچنین مصرانه خواستار روشن شدن این موضوع شده بود که آیا ترامپ ویلیام بار را برای اینکه تحقیقاتی را درباره برخی افراد خاص انجام دهد، تحت فشار قرار داده بود یا نه.
بر اساس گزارش آسوشیتدپرس، هریس به مخاطبانی که عمدتا آمریکایی های آفریقای تبار بودند گفت که در صورت پیروزی در انتخابات، دولت او ادارات رسیدگی به حقوق مدنی وزارت دادگستری را گسترش می دهد و اقدامات بیشتری را برای مسئول دانستن رسانه های اجتماعی برای پاسخگویی به دلیل گسترش اطلاعات غلط بکار خواهد بست.
به غیر از هریس برخی دیگر از دموکرات ها از جمله «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا نیز ویلیام بار را به دروغگویی متهم کرده اند.
کمیته تحقیقات انتخابات 2016، به دنبال طرح اتهاماتی مبنی بر دخالت روسیه در این انتخابات شکل گرفت و پس از دو سال، گزارش ویرایش شده آن در ماه گذشته به کنگره و رسانه ها اعلام شد.
دموکرات ها اعلام کرده اند که ویلیام بار این گزارش را چندین هفته زودتر در اختیار کاخ سفید قرار داده و آن را نشانه ای از آن می دانند که دادستان کل آمریکا، به دادستان ترامپ تبدیل شده است.