فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

نظرسنجی: اختلاف نظر میان کارشناسان و سرمایه گذاران بر سر پیش بینی قیمت طلا

نظرسنجی: اختلاف نظر میان کارشناسان و سرمایه گذاران بر سر پیش بینی قیمت طلا
قیمت طلا طی هفته گذشته تلاش صعودی بسیاری را از خود نشان داد اما در نهایت موفق نشد که سطوح بالای گذشته خود را بار دیگر به دست آورد.

سایت کیتکو نیوز هر هفته در میان سرمایه گذاران و کارشناسان یک نظرسنجی برگذار کرده و از آنها می خواهد تا قیمت طلا را در هفته پیش رو پیش بینی کنند.

در نظرسنجی هفته گذشته پیش بینی مشخصی در میان کارشناسان بازار وجود نداشت چراکه قیمت طلا پس از برخورد به سطح 1800 دلاری یک عقب نشینی شدید را شاهد بوده و به محدوده 1760 دلار بازگشت.

این در حالی است که تا پیش از روز جمعه هفته گذشته طلا توانسته بود قریب به چهل دلار افزایش قیمت را تجربه کند. با برخورد قیمت طلا به سطح 1800 فلز زرد نتوانست از این سطح مهم روانی عبور کرده و دچار کاهش قیمت شد.

در زمان نگارش این خبر هر اونس طلای جهانی 1767 دلار قیمت دارد که تنها در روز جمعه بیش از 27 دلار کاهش قیمت را تجربه کرده است.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان 18122122

در نظرسنجی هفته گذشته کیتکو نیوز 13 تحلیلگر وال استریت شرکت کردند که از این تعداد 38.5 درصد به نزولی شدن قیمت طلا و 38.5 درصد نیز به صعودیی شدن قیمت طلا رای دادند. 23 درصد نیز اعلام بی طرفی کردند.

با این وجود و برخلاف تحلیلگران، سرمایه گذاران همچنان نسبت به آینده قیمت طلا بسیار خوشبین هستند و طی این رای گیری، رای قاطعانه ای به صعود قیمت طلا دادند.

از میان 1425 سرمایه گذار خرده فروشی که شرکت کردند 68 درصد در هفته آینده صعودی بودند، 19 درصد نزولی بودند و 13 درصد خنثی بودند. این هفته همچنین بالاترین میزان مشارکت در نظرسنجی را از اواسط ماه ژوئن نشان داد.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید