مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

نظرسنجی مردمی انتخاب بهترین فیلم جشنواره فجر الکترونیکی شد

8 بهمن‌ماه در نشست رسانه‌ای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت که اپراتور «همراه‌اول» به‌عنوان حامی مالی اصلی جشنواره معرفی شد، خبر از اعمال تغییراتی در روال نظرسنجی آرای مردمی برای انتخاب بهترین فیلم نیز منتشر شد.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان d986d8b8d8b1d8b3d986d8acdb8c d985d8b1d8afd985db8c d8a7d986d8aad8aed8a7d8a8 d8a8d987d8aad8b1db8cd986 d981db8cd984d985 d8acd8b4d986d988 6149fc19e6c34به گزارش بورس نیوز، ابراهیم داروغه‌زاده دبیر این دوره از جشنواره فیلم فجر با اعلام زمینه های بیشتری از همکاری امسال این اپراتور و جشنواره فیلم فجر، توضیح داد: «سازمان‌های مختلف پیشنهاد اسپانسرینگ می‌دهند و سازمان سینمایی برای بهترین گزینه انتخاب بررسی‌هایی می‌کند که در بین گزینه‌های اسپانسر امسال، همراه اول انتخاب شد و علاوه بر این این اپراتور امسال آرای مردمی را نیز پشتیبانی می کند.»

نظرسنجی آرای مردمی و سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران همه ساله در سالن‌های نمایش جشنواره فیلم فجر به صورت دستی انجام می‌شود؛ اما در پی همکاری همراه اول و ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر امسال برای نخستین بار این نظرسنجی به صورت الکترونیکی شده است.

فیلم برگزیده تماشاگران نتیجه جمع‌بندی تمام آرای به دست آمده یک فیلم در تمام دوره جشنواره خواهد بود.

*روش شرکت در نظرسنجی الکترونیکی آرای مردمی

برای نظرسنجی الکترونیکی انتخاب بهترین فیلم جشنواره فجر از نگاه تماشاگران، سامانه ثبت آرای مردمی به آدرس http://www.fajrfilmfestival.com/app طراحی شده است. مخاطبان می‌توانند پس از تماشای فیلم از 2 روش سایت یا اپلیکیشن در انتخاب بهترین فیلم مشارکت کنند.

تماشاگران باید حداکثر تا 2 ساعت پس از نمایش فیلم در سانس مربوطه، با مراجعه به سایت سامانه کدهایی روی بلیت‌های جشنواره درج شده را در سامانه وارد کنند. دریافت اپلیکیشن از طریق شماره گیری کد USSD به شماره #۷۷۱۰ نیز امکان‌پذیر است.

 *نخستین نظرسنجی الکترونیکی برای انتخاب بهترین‌ فیلم و بازیگران ادوار جشنواره

امسال همچنین با هماهنگی ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر برای نخستین بار با مشارکت تماشاگران بهترین بازیگر زن، بهترین بازیگر مرد و بهترین فیلم تمامی ادوار جشنواره انتخاب می‌شود.

این نظرسنجی از طریق اپلیکیشن روبیکا انجام می‌شود و تماشاگران باید از طریق لایک صفحه بازیگر یا فیلم مورد علاقه خود در این اپلیکیشن، رای خود را ثبت کنند.

صفحات FajrTopFilm برای رای گیری مردمی برترین فیلم فجر، BestActress برای رای گیری مردمی بهترین بازیگر نقش اول زن ادوار جشنواره فیلم فجر و BestActor برای رای گیری مردمی بهترین بازیگر نقش اول مرد ادوار جشنواره فیلم فجر پیش بینی شده است.