3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

نقل‌وانتقال ارز با به‌کارگیری ارز دیجیتال تسهیل می‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: دولت باید زیرساخت‌های ارز دیجیتال را برای دور زدن تحریم‌ها توسعه و نظارت بر این نوع ارز را افزایش دهد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا از خانه ملت، معصومه آقاپورعلیشاهی، با اشاره به‌ضرورت توسعه ارز دیجیتال در کشور، گفت: در حال حاضر شرایط توسعه ارز دیجیتال در کشور فراهم نشده است، چراکه مجلس باید برای توسعه این ارز مصوبات قانونی داشته باشد و همه‌چیز از محور قانون انجام شود.

وی، بابیان اینکه قوه قضاییه باید زیرساخت‌های لازم برای نظارت بر ارز دیجیتال را فراهم کند، افزود: اگر زیرساخت‌های نظارت بر ارز دیجیتال ایجاد نشود زمینه و فضا برای فساد مالی و سفته‌بازی باز می‌شود که تبعات خطرناکی برای اقتصاد کشور دارد.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر شرایط در کشور فراهم شود می‌توان با استفاده از ارز دیجیتال، نقل‌وانتقالت ارز بین ایران با سایر کشورها را از این طریق انجام داد و تحریم‌ها را دور زد.

آقاپورعلیشاهی بابیان اینکه با توسعه ارز دیجیتال حجم نقدینگی به این سمت هدایت و ارزش پول ملی کشور حفظ می‌شود، تأکید کرد: ارز دیجیتال می‌تواند بازاری مشابه بورس باشد و ظاهری مشابه با بازار سرمایه برای افرادی که تمایل به سرمایه‌گذاری دارند، ایجاد کند.

وی افزود: توسعه ارز دیجیتال باید تحت نظارت بانک مرکزی قرار گیرد و زیرساخت‌ها و شبکه آن توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد شود.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، بابیان اینکه باید قانونی متناسب با توسعه ارز دیجیتال تصویب شود تا امکان تقلب و حتی هک در سیستم هم وجود نداشته باشد، تصریح کرد: امنیت سرمایه‌گذاری برای مردم باید در این بخش ایجاد شود که در این صورت می‌توان از ارز دیجیتال برای دور زدن تحریم و مبادلات بین ایران و سایر کشورها استفاده کرد.