فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر شیراز افتتاح شد+تصاویر

نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر شیراز افتتاح شد+تصاویر
نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر در شیراز روز گذشته افتتاح شد و از ۲۷ مهر تا جمعه ۳۰ مهر برای بازدید علاقمندان دایر است.

نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر شیراز افتتاح شد+تصاویر

محمود بندرچی مجری برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی طلا و جواهر، نقره، ساعت، گوهر سنگ‌ها و صنایع وابسته در مصاحبه اختصاصی با سایت طلا گفت:این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر 13 هزار متر مربع و با حضور 90 برند داخلی از 10 استان کشور برگزار شد.

وی گفت :مطمئنا اگر کرونا نبود نمایشگاه بهتری را در پیش داشتیم اما اکنون با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی، الزامات سلامت محیط و فاصله گذاری اجتماعی در مقابله با شیوع ویروس کرونا در شیراز خبر داد.

مدیر عمل شرکت رستاک پاد ویژن با اشاره به اینکه بیش از 90 برند در حوزه های مختلف صنعت طلاو جواهر از سراسر نقاط کشور (اصفهان ،خراسان جنوبی ،آذربایجان شرقی ،یزد،اهواز و تهران و ..) در سه سالن حافظ، بهار و سرو به ارائه و نمایش جدیدترین محصولات و خدمات خود می‌پردازند گفت: در این نمایشگاه سعی شده تا با حمایت از تولیدات داخلی و فراهم آوردن زمینه‌ای مناسب جهت ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان به پیشبرد اهداف اقتصادی کشور کمک شود.

نمایشگاه طلا و جواهر شیراز

وی گفت این نمایشگاه با استقبال خوبی از روز گذشته روبه رو شده و بالغ بر 4000 بازدید کننده داشته ایم و پیش بینی می شود تا پایان نمایشگاه این عدد به سی هزار نفر برسد.

بندرچی همچنین گفت امروز همایشی در حاشیه نمایشگاه به مدیریت اتحادیه طلا و جواهر شیراز و با حضور نمایندگانی از استانهای مختلف به مشکلات و مسایل این صنعت برگزار شد.

نمایشگاه طلا و جواهر شیراز

بازدیدکنندگان محترم می‌توانند برای بازدید از پنجمین نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر از روز سه شنبه ۲۷ مهر تا روز جمعه مورخ ۳۰ مهر همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ با همراه داشتن بلیت و کارت شناسایی معتبر و رعایت مسائل بهداشتی و امنیتی به محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس مراجعه نمایند.

نمایشگاه طلاو جواهر شیراز

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید