3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

نهاد سازمان ملل متحد فقر آوارگان فلسطینی را فزاینده دانست

نیویورک- ایرنا- مدیر آژانس امداد و اشتغال آوارگان فلسطینی (آنروا)، سطح فقر در بین آوارگان فسطینی را فزاینده دانست و گفت: جنگ، درگیری های نظامی و خشونت، در غیبت اقدامات سیاسی موثر برای حل آنها تداوم می یابند.

‘پی یر کرانبول’ روز چهارشنبه در نشست سازمان ملل متحد با موضوع فلسطین به ارائه گزارشی از شرایط نیازهای زندگی آوارگان فلسطینی پرداخت و افزود: این معامله های سیاسی و نه اقدام سازمان های انسان دوستانه است که باعث ادامه درگیری ها می شوند.
وی تاکید کرد: هیچ چیزی امروزه مهم تر از یک تلاش اصیل و جامع برای حل و فصل اختلاف میان اسرائیلی ها و فلسطینی ها وجود ندارد.
مدیر آنروا ادامه داد: من می گویم که این به خاطر آن نیست که آنروا مامور شد تا با سیاست های منطقه تعامل کند. بلکه بیشتر به این دلیل است که هر روز، ما با پیامدهای انسانی شدید فزاینده از این درگیری بی انتها برخورد می کنیم.
کرانبول اضافه کرد: ما باور نداریم که آینده آوارگان فلسطینی باید با فعالیت 10،20،30 ساله یا بیشتر آنروا شکل داده شود. آنها به یک راه حل سیاسی درست و مانا نیاز دارند و شایسته آن هستند.تا آن زمان، ما مصمم هستیم که به وظیفه ای که مجمع عمومی سازمان ملل بر ما نهاده است، عمل کنیم.
وی خاطرنشان کرد: وقتی ما با دانش آموزان جوان در غزه دیدار می کنیم، بار دیگر به یاد می آوریم که تلاش های ما هر روز با ارزش تر می شوند.
این مقام وابسته به سازمان ملل متحد که به صورت ویدئو کنفرانس در نشست حضور یافته بود، اظهار کرد: از اینجا غزه، من از شما می خواهم که از این تلاش های حیاتی محافظت و عزم جمعی خود را در حمایت از کرامت، ثبات و چند جانبه گرایی قوی حفظ کنید.
کرانبول یادآور شد: من فکر می کنم که در اینجا فقدان آزادی تحرک یا فرصت های شغلی و ضربات عمیق ناشی از کشتار و زخمی های زیاد از جنگ های مکرر و همچنین از زمان راهپیمایی بزرگ بازگشت وجود دارد. از مارس 2018، هزاران جوان، مجروح و صدها نفر هم کشته شدند که 14 پسر و دختر سنین 11 تا 16 ساله در بین آنها، دانش آموزان مدارس آنروا بودند.
وی به شدت گرفتن مشکلات روحی و روانی برای ساکنان غزه اشاره کرد و از همه کسانی که می توانند در زمینه سلامت روانی کاری انجام دهند خواست به یاری آنها بیایند.
مدیر آژانس امداد و اشتغال آوارگان فلسطینی تاکید کرد: سطح فقر در میان پناهندگان فلسطینی همچنان رو به افزایش است و آنها به آنروا وابسته هستند تا به طور خاص نیازهای غذایی ضروری را تامین کنند. به خاطر آنها و ثبات غزه، ما باید اطمینان حاصل کنیم که توزیع مواد غذایی ما برای یک میلیون نفر با هیچ وقفه ای مواجه نخواهد شد.
کرانبول خاطرنشان کرد: تنها در غزه، 280 هزار دختر و پسر در مدارس ما تحصیل می کنند. با توجه به تمام بحث ها در مورد اینکه هیچ یک از آوارگان نباید از تحصیل بازبمانند، برای حفظ ثبات منطقه باید همکاری کنیم تا مدارس آنروا را باز و امن نگه داریم.
وی با بیان اینکه آنروا با نیازهای مهمی در کرانه باختری از جمله قدس شرقی مواجه است، گفت: پناهندگان فلسطینی در کرانه باختری با عواقب متعدد ادامه اشغالگری همچون تخریب خانه ها و اخراج ها و همچنین محدودیت های جابجایی و خشونت در اردوگاه ها ربرو هستند که تعداد آنها از ابتدای سال 2019 به شدت افزایش یافته است.
مدیر آنروا همچنین خاطرنشان کرد در سال 2019 به حدود 1.2 میلیارد دلار برای انجام اقدامات خود نیاز دارند.