مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

نوسان در بازار ارزهای مجازی و بیت کوین

در حالی که بیت کوین تا همین چند ساعت پیش هزار دلار ریخته بود اما چند دقیقه‌ای است که توانسته دوباره به حدود 44 هزار و 500 دلار برسد.

 به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از کوین مارکت کپ، در معاملات امروز بازار ارزهای مجازی تا همین چند ساعت پیش قیمت بیت کوین افت 2.5 درصدی را به ثبت رسانده بود و تا 43 هزار و 500 دلار هم ریخته بود، اما حالا و تنها در چند دقیقه گذشته توانسته همه این افت را جبران کند و با رسیدن به 44 هزار و 650 دلار به قیمت دیروز برسد. این قیمت نسبت به 7 روز پیش 12.7 درصد رشد داشته و ارزش کل بازار بیت کوین را به 834 میلیارد دلار رسانده است.

در 24 ساعت گذشته 776 هزار بیت کوین به ارزش 34 میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده و تعداد بیت کوین‌های جهان هم امروز به 18 میلیون و 780 هزار و 756 عدد رسیده است. برخلاف بیت کوین اما اتریوم 4 درصد ریخت و هم اکنون 3017 دلار در حال معامله است.

باینانس کوین هم 1.5 درصد افت قیمت داشته و 348 دلار دست به دست می‌شود. کاردانو و ریپل نیز هر کدام حدود یک درصد از ارزش خود را از دست داده و 1.46 دلار و 80 سنت در حال معامله هستند. بیشترین افت امروز مربوط به دوج کوین با 7 درصد منفی خوردن بود و هم اکنون این ارز مجازی 24 سنت در حال معامله است.

ارزش کل بازار ارزهای مجازی هم 2.3 درصد افت کرده و امروز به 1788 میلیارد دلار رسید. در این بازار 98 میلیارد دلار پول جابجا شده و تعداد ارزهای مجازی جهان هم به 11 هزار و 198 نوع رسیده است.

انتهای پیام/ب