مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

نیروهای ویژه انگلیس جای خالی آمریکایی‌ها را در افغانستان پر می‌کنند

منابع دفاعی آگاه می‌گویند نیروهای ویژه انگلیس نقشی کلیدی در عملیات‌های ضد تروریستی در افغانستان ایفا خواهند کرد که در چارچوب برنامه‌های نظامی تضمین شده از سوی واشنگتن و به دنبال تصمیم دونالد ترامپ برای خروج نیروهای آمریکایی از این کشور جنگ زده است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه ایندیپندنت در حالی که مقام‌های آمریکایی مشغول مذاکرات مستمر درباره آینده اشتراک قدرت با طالبان هستند سیاست‌گذاران در واشنگتن در عین حال نقشه راهی استراتژیک مدنظر دارند که در آن درخواست دونالد ترامپ برای خروج ۱۴ هزار نیروی آمریکایی از افغانستان مورد توجه قرار می‌گیرد.

براساس این گزارش نیروهای بین‌المللی از سایر کشورها که تعدادشان به حدود ۹۰۰۰ تن می‌رسد از افغانستان خارج خواهند شد که این رویداد در یک بازه زمانی تقریباً سه ساله انجام می‌شود. با این حال قرار است نیروی هوایی آمریکا از نیروهای افغان و واحدهای کوچک‌تر نیروهای تحت رهبری آمریکا در عملیات‌های ضد تروریستی علیه داعش و القاعده حمایت داشته باشد.

روزنامه ایندپینت می‌نویسد: نیروهای ویژه ارتش انگلیس در این عملیات حضور فعال خواهند داشت. در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ نیروی انگلیسی در افغانستان مستقر هستند و گزارش‌ها حاکی است که نیروهای ویژه انگلیسی در مرکز به شرق افغانستان فعالیت دارند.

منابع نظامی آگاه در واشنگتن و لندن گفته‌اند انتظار می‌رود نیروهای ویژه انگلیس پس از خروج آمریکا از افغانستان خلاء به وجود آمده در عملیات‌های ضد تروریستی را پر کنند.

انتهای پیام