3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

هدف گیری قیمت دلار در بازار سکه

اقتصادنیوز : سکه بازان امیدوارند قیمت دلار به کانال ۲۶ هزار تومان برسد در این حالت حباب قیمت سکه صفر می شود.

به گزارش اقتصادنیوز، حباب سکه تا محدوده 3 درصدی پایین رفت تا انتظارات نزولی معامله گران این بازار تقویت شود. روز دوشنبه، قیمت دلار افت محدود یک دهم درصدی را به ثبت رساند، ولی در واکنش به این کاهش محدود، فلز گران بهای داخلی بیش از یک درصد از ارزش خود را از دست داد. همین موضوع موجب شد که حباب سکه در سطح پایین تری قرار بگیرد و از محدوده 4 درصدی به محدوده 3درصدی برود. کاهش حباب سکه نشان می دهد که معامله گران این بازار تمایل زیادی برای قرار گرفتن در موقعیت خرید ندارند؛ همین موضوع هم باعث می شود که انتظارات کاهشی سکه بازان تقویت شود.

عقب نشینی در بازار سکه

سکه بازان در ابتدای روز دوشنبه تلاش زیادی کردند که قیمت این فلز گران بها را به بالای مرز 12میلیون تومانی ببرند، ولی هیچ عاملی از این اتفاق حمایت نکرد. در نتیجه زیر پای سکه خالی شد و قیمت با سرعت زیادی در راه نزولی قرار گرفت. سکه اکنون به نقطه ای رسیده است که باید تصمیم بگیرد، می خواهد به سوی ابتدای مرز 11 میلیون تومانی حرکت کند یا اینکه بار دیگر یک قصه تکراری رقم خواهد خورد. سکه در هفته های اخیر، پس از نزول به زیر محدوده 11 میلیون و 800 هزار تومانی عموما  با حمایت خریداران مواجه می شد و ممکن است این اتفاق یک بار دیگر طی روزهای آتی تکرار شود. تحلیل گران فنی باور دارند در صورتی که قیمت دلار افت بیشتری را تجربه نکند، نقطه 11 میلیون و 500 هزار تومانی برای خرید چندان پرریسک نیست.

Capture

امید سکه بازان به دلار بالای 26

با قرار گرفتن ارزش بازاری سکه در محدوده 11 میلیون و 750 هزار تومانی، می توان گفت که سکه بازان امیدوارند قیمت دلار به بالای 26 هزار تومان برود. در واقع با قیمت دلار 26 هزار و 500 تومانی است که حباب سکه صفر می شود. با این حال، به نظر می رسد، هر چقدر سکه بازان از دلار ناامیدتر شوند، قیمت فلز گرانبهای داخلی کاهش بیشتری پیدا خواهد کرد. قبل تر سکه بازان حتی روی دلار بالای 27 هزار تومان هم شرط بسته بودند. ولی این اتفاق برای اسکناس آمریکایی رخ نداد و در نتیجه روند سکه در هفته های اخیر نزولی شد.

 

این مطلب برایم مفید است

1 نفر این پست را پسندیده اند