3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

همزمان با حضور ترامپ/ حمله مرگبار با چاقو به کودکان در ژاپن

۳ کشته و ۱۷ مجروح در حمله به مسافران اتوبوس در نزدیکی خط مترو شهر کاواساکی، پایان غم انگیز یک تراژدی در ژاپن بود که مردی مسلح با چاقو رقم زد.

به گزارش جام نیوز، همزمان با حضور دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا که برای یک سفر رسمی چهار روزه در توکیو به سر می برد، یک مرد ژاپنی فاجعه آفرید.

 

به گزارش یورونیوز، در پی حمله فردی با چاقو به ایستگاه اتوبوس در کاواساکی، در مجاورت پایتخت ژاپن دست کم سه نفر کشته و چندین تن دیگر مجروح شدند.

 

این حمله صبح روز امروز و در زمانی روی داد که دانش آموزان و کارمندان ساکن در این بخش از شهر کاواساکی برای عزیمت به مدرسه و محل کار خود به خیابان آمده بودند.

 

منابع محلی با اعلام اینکه یک دانش آموز دختر در جریان این حمله جان خود را از دست داده است از مجروح شدن دست کم هفده تن دیگر خبر داده اند.

 

این درحالی است که خبرگزاری کیودو و نیز رویترز به نقل از برخی مقامات محلی اعلام کرده اند که علائم حیات در دو تن از مجروجان (یک دانش آموز و یک فرد بزرگسال) دیده نمی شود.

 

فرد مظنون به ارتکاب این حمله به گفته رسانه های ژاپنی پنجاه ساله بوده و پس از حمله به مسافران اتوبوس در شهر کاواساکی صدماتی با چاقو به خود وارد کرده است. آخرین گزارش های حاکی است که وی پس از دستگیری در پی شدت جراحات جان باخته است.

 

یک منبع پزشکی با اعلام اینکه حال برخی از مجروحان وخیم گزارش می شود به خبرنگاران گفت: «در میان مجروحان یک زن چهل ساله و سه دختر بچه شش ساله دیده می شوند که از جراحات شدید به خصوص در ناحیه سر و گردن رنج می برند.»

 

به گفته معاون رئیس بیمارستانی که این افراد در آن بستری شده اند دو مجروح یاد شده باید به زودی تحت عمل جراحی قرار گیرند و به بخش های مراقبت های ویژه منتقل شوند.

 

به گزارش بی بی سی، علت این حادثه که صبح امروز در شهر کاواساکی، در حاشیه جنوبی توکیو اتفاق افتاد، هنوز معلوم نیست.

 

 

تصاویر منتشر شده در رسانه های محلی وسایل نقلیه اورژانسی را هنگام رسیدن به محل و ایجاد چادرهایی برای رسیدگی به مجروحان نشان می دهد.

 

ژاپن از جمله کشورهایی است که چنین رویدادهایی در آن نادر است.

 

115