3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

واکنش بازار سکه به افت نرخ دلار

ایران اکونومیست- نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: بهای انواع سکه در بازار امروز به دلیل کاهش نرخ ارز و بهای جهانی طلا، روند نزولی داشته است.

در گفتگو با ایبِنا مطرح شد؛واکنش بازار سکه به افت نرخ دلارکشتی آرایمحمد کشتی آرای نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر  با اشاره به افت ۲۰ دلاری هر اونس طلا در بازار جهانی و رسیدن به رقم ۱۸۵۷ دلار اظهار داشت: در معاملات امروز علاوه بر کاهش نرخ جهانی طلا، شاهد افت قیمت دلار از کانال بیست و چهار هزار تومان به کانال پایین تر بودیم که در مجموع باعث افت نسبی قیمت انواع سکه در بازار شده است. از طرف دیگر، سطح معاملات نیز امروز کاهش پیدا کرده و به نظر می رسد مردم به نوعی در انتظار نتیجه انتخابات پایان هفته هستند و در نتیجه، دادوستدها با کاهش همراه شده است.

حال بر این اساس جدیدترین نرخ های بازار طلا و سکه در معاملات امروز (دوشنبه بیست و چهارم خردادماه ۱۴۰۰) به شرح زیر است: هر قطعه سکه تمام طرح قدیم به نرخ ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (سکه امامی) نیز به افت ۱۰۰ هزار تومانی، به نرخ ۱۰ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان معامله می شود.

هر قطعه نیم سکه نیز امروز به رقم ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و هر ربع سکه نیز به نرخ ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسیده است. هر سکه یک گرمی بانک مرکزی نیز دو میلیون و ۳۰۰ تومان قیمت گذاری شده است. هر مثقال طلای آب شده در بازار امروز به رقم ۴ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان رسیده و یک گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۷۱ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر در پایان افزود: حباب سکه امامی در بازار امروز، ۱۸۰ هزار تومان است.

 ایبِنا