فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

واکنش لندن به حادثه امروز شهر «اوترخت» هلند

وزیر خارجه انگلیس به حادثه امروز در شهر «اوترخت» هلند واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جرمی هانت وزیر خارجه انگلیس امروز دوشنبه در واکنش به حادثه تیراندازی در شهر «اوترخت» هلند در پیامی توئیتری اعلام کرد: با مقامات هلندی در خصوص حادثه امروز در تماس هستم.

وزیر خارجه انگلیس در این باره ادامه داد: اخبار حادثه امروز به شدت نگران کننده است. خواستار اطلاعات فوری بیشتری از مقامات هلند در این رابطه هستیم. لندن در کنار مردم هلند خواهد بود.

این در حالیست که «ژان ون زانن» (Jan van Zanen) شهردار شهر «اوترخت» هلند ساعاتی پیش در پیامی توئیتری درباره حادثه تیراندازی امروز در این شهر اعلام کرد: در حادثه تیراندازی ۳ نفر کشته و ۹ فرد دیگر نیز زخمی شده‌اند.

شهردار شهر «اوترخت» هلند در این خصوص نوشت: حال ۳ نفر از زخمی‌های این حادثه وخیم گزارش شده است.

گفتنی است، متعاقب حادثه امروز در شهر «اوترخت» هلند، «مارک روته» نخست‌وزیر این کشور از تصمیم دولت برای برگزاری نشست اضطراری در این خصوص خبر داد.

نخست‌وزیر هلند در این باره گفت: عمیقاً نگران حادثه امروز و احتمال تروریستی بودن آن هستم. خبر بسیار نگران کننده‌ای بود. من با پلیس و دادستان در تماس هستم و اخبار این حادثه را دنبال می‌کنم.

شایان ذکر است، ساعاتی پیش ضاربی به نام «کوکمان تانیش» که تبعه ترکیه است و ۳۷ سال سن دارد، بر مسافرین یک قطار شهری آتش گشود.