3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

واکنش هند و ترکیه به تصمیم اخیر آمریکا

«رخسار پکجان» (Ruhsar Pekcan) وزیر بازرگانی ترکیه امروز به تصمیم اخیر ترامپ علیه کشورش واکنش نشان داد.

به گزارش افکارنیوز،

وزیر بازرگانی ترکیه در پیام‌هایی توئیتری در این خصوص نوشت: تصمیم ترامپ با اهداف دوجانبه آنکارا و واشنگتن در راستای افزایش حجم مبادلات تجاری به ۷۵ میلیارد دلار همخوانی نداشته و برای شرکت‌های کوچک و متوسط آمریکایی نیز آثار منفی به همراه خواهد داشت.

وی در این خصوص تأکید کرد: ما می‌خواهیم همچنان به هدف خود که افزایش تبادلات تجاری دوجانبه با آمریکا است، ادامه دهیم. از نظر ما آمریکا همچنان یک شریک تجاری راهبردی است.

این در حالیست که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اخیراً دستور داد تا امتیازات تجاری آمریکا برای هند و ترکیه لغو شود.

دفتر نمایندگی ایالات متحده در سازمان تجارت جهانی در بیانیه‌ای اعلام کرد که دولت این کشور «در نظر دارد هند و ترکیه را از فهرست کشور‌های در حال توسعه برخوردار از مقررات نظام عمومی تجارت ترجیحی خارج کند به این دلیل که این دو کشور دیگر واجد شرایط لازم برای برخورداری از این ترتیبات نیستند.»

در این بیانیه آمده است که دولت هند به وعده خود برای دسترسی صادرکنندگان آمریکایی به بازار‌های آن کشور عمل نکرده و ترکیه «به توسعه اقتصادی لازم» دست یافته و نمی‌تواند به عنوان یک کشور توسعه نیافته و فقیر در این فهرست باقی بماند.

واکنش هند به تصمیم تجاری اخیر آمریکا علیه دهلی‌نو

هند در واکنش به تصمیم تجاری اخیر آمریکا علیه این کشور اعلام کرد که آن را کم‌اهمیت می داند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، هند امروز سه‌شنبه به تصمیم اخیر ترامپ علیه کشورش واکنش نشان داد و این اقدام را کم‌اهمیت دانست.

«آنوپ وادهاوان» (Anup Wadhawan) وزیر بازرگانی هند در این خصوص اعلام کرد که‬ میزان صادرات سالانه هند به آمریکا حدود ۸۰‬ میلیارد دلار است، اما آن بخش از صادرات هند که تحت پوشش سامانه فراگیر ترجیحی قرار دارد‌ از ۵‬ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار فراتر نمی‌رود.

وی در ادامه تأکید کرد: بر این اساس، خروج آمریکا از نظام عمومی تجارت ترجیحی تأثیر منفی قابل توجهی بر صادرات هند به آمریکا نخواهد داشت.

این در حالیست که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اخیراً دستور داد تا امتیازات تجاری آمریکا برای هند و ترکیه لغو شود.

دفتر نمایندگی ایالات متحده در سازمان تجارت جهانی در بیانیه‌ای اعلام کرد که دولت این کشور «در نظر دارد هند و ترکیه را از فهرست کشورهای در حال توسعه برخوردار از مقررات نظام عمومی تجارت ترجیحی خارج کند به این دلیل که این دو کشور دیگر واجد شرایط لازم برای برخورداری از این ترتیبات نیستند.»

در این بیانیه آمده است که دولت هند به وعده خود برای دسترسی صادرکنندگان آمریکایی به بازارهای آن کشور عمل نکرده و ترکیه «به توسعه اقتصادی لازم» دست یافته و نمی‌تواند به عنوان یک کشور توسعه نیافته و فقیر در این فهرست باقی بماند.