3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ورود متفاوت 4 باک به فضای بانکداری دیجیتال

مدیرعامل بانک ‌پارسیان گفته است، با مشارکت ۴ بانک (پارسیان، ملی، ملت و پاسارگاد) و بخش خصوصی فضایی را ایجاد کرده‌ایم تا به حوزه بانکداری دیجیتال ورود متفاوت‌تری داشته باشیم.

به گزارش اخباربانک، کوروش پرویزیان در مراسم بهره‌برداری ارتباط‌های الکترونیک سپرده مرکزی تسویه وجوه و اوراق بهادار و بانک پارسیان در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) اظهار کرد: دسترسی ساده و شناسایی هویت یکی از موضوعات مهم در نهادهای مالی است‌، چراکه مقدمه شفاف‌سازی احراز هویت است که باید به درستی انجام شود.
 
مدیرعامل بانک پارسیان با اعلام اینکه در ایران همیشه نهادهای مالی جزو نهادهای بسیار شفاف و با استانداردهای مدرن هستند که حتی برخلاف برخی کشورها، ما مشتریان بدون‌نام در سیستم بانکی نداریم، اظهار کرد: استانداردهای فعلی ایران به استانداردهای کشورهایی همانند روسیه و چین خیلی نزدیک است و این نشان می‌دهد که تطبیق استانداردهای ایران با دنیا خیلی پیچیده نخواهد بود.
 
وی افزود: موضوع بسیار مهم این است که باید حس اعتماد و اطمینانی که بین بانک و مشتریان بانک ایجاد شده را ارتقا بدهیم. پرویزیان تصریح کرد: سجام مقدمه سرویس‌های عامی است که به مشتریان ارائه می‌کنیم تا بتوانیم یک پکیج کامل را برای مشتریان شکل بدهیم که کیف پول الکترونیک‌، ‌ای‌گپ، تاپ، خدمات کارگزاری و لوتوس پارسیان در حوزه صندوق‌های سرمایه‌گذاری‌ها نیز از جمله سرویس‌هایی است که از سوی بانک پارسیان در حال‌حاضر ارائه می‌شود.
 
مدیرعامل بانک پارسیان افزود: با مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار در نظر داریم تا با پشتوانه دارایی‌ها، سهام و… بانک پارسیان و ۳ بانک دیگر قابلیت نقد و قابل‌گردش دارایی‌ها را تسریع کنیم و بر همین اساس در حال‌حاضر پروژه‌ها را با یونیت طلا شروع کرده‌ایم و منتظر مجوز نهادهای مرتبط هستیم و در همین حال دولت مجوز ارز دیجیتال را نیز صادر کرده، اما باید سایر نهادهای تصمیم‌گیر نیز مجوزهای مورد نیاز را صادر کنند.