فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

وزارت صنعت: پول های دیجیتال کالای صادراتی است

موضوع استخراج رمز ارز‌ها که معروفترین آن‌ها بیت کوین است عملاً به عنوان یک واحد تولید صنعتی در آیین نامه اجرایی دولت تصویب شده است.

پول‌نیوز – خرید و فروش رمز ارز‌ها در داخل کشور از نظر بانک مرکزی ممنوع است و آن‌ها کالایی صادراتی محسوب می‌شوند.

 

مدیرکل دفتر صنایع برق و الکترونیک وزارت صمت در گردهمایی معاونان امور صنایع و نمایندگان ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان‌ها، در خصوص رمزارز‌ها گفت: موضوع استخراج رمز ارز‌ها که معروفترین آن‌ها بیت کوین است عملاً به عنوان یک واحد تولید صنعتی در آیین نامه اجرایی دولت تصویب شده است.

کیوان گردان افزود: وزارت نیرو دستورالعمل نحوه تامین برق و چگونگی محاسبه آن را برای استخراج بیت کوین و یا سایر رمزارز‌ها مصوب و ابلاغ خواهد کرد.

وي با اشاره به نظر بانک مرکزی در خصوص خرید و فروش رمزارزها، گفت: رمزارز‌ها در واقع کالايی صادراتی محسوب ميشوند که باید از طریق صادرات به فروش برسند و میزان ارز به دست آمده از صادرات نیز در سامانه نظام یکپارچهٔ معاملات ارزی (سامانه نیما) به ثبت برسد.

داخلی سازی تجهیزات پزشکی وارداتی در دستور کار است

مدیرکل دفتر صنایع برق و الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره موضوع تجهیزات پزشکی نیز گفت : گردش مالی تجهیزات پزشکی در کشور سالانه ۲.۵ میلیارد دلار است.

گردان افزود: یکی از حوزه‌هایی که برای ساخت داخل باید به صورت آزمايشي راه اندازي شود همین حوزه تجهیزات پزشکی است که موضوع شناسایی نیاز‌ها و تجهیزات برای داخلی سازی آن را در دستور کار داریم.